Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
21 грудня 2017 року
Сьогодні, 21 грудня 2017 року, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, що діє при райдержадміністрації.
У порядку денному було три питання. Перше стосувалося надання дозволу органу опіки та піклування райдержадміністрації жительці с. Воля Ковельська на купівлю земельної ділянки на ім’я малолітніх дітей. Доповідав начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сергій Ілюшик. Комісія постановила надати такий дозвіл громадянці.
Решта питань – на тему виконання батьківських обов’язків конкретними особами, мешканкою с. Поворськ та жителями смт Голоби, що перебувають на обліку у профільної служби за неналежне виконання батьківських обов’язків.
На основі численних перевірок, контролюючий орган зробив висновки, що громадяни стали на шлях виправлення.
З одними із них, подружжям голобчан, представники комісії мали можливість поспілкуватися безпосередньо під час її засідання. Батьки малолітніх дітей укотре запевнили, що не зловживатимуть спиртними напоями та забезпечать своїм дітям належний догляд та умови. У такому випадку, члени комісії зможуть у майбутньому розглянути питання про зняття вказаних громадян із обліку.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація