Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 грудня 2017 року
Сьогодні в Україні відзначається 26 річниця утворення національної армії -Збройних сил України. Це свято поєднує українські військові традиції від княжих і козацьких часів до сьогоднішніх, коли солдати та офіцери ЗСУ й інших військових формувань виконують найважливішу місію - захищають суверенітет і незалежність нашої держави від агресора.

26 років свого існування Збройні Сили України стали провідною частиною оборонного сектору країни та довели свою спроможність якісно виконувати покладені на них завдання.
 
6 грудня перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський взяли участь у святкових зборах військової частини А1547.
 
Перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман привітав усіх присутніх у залі та тих бійців, які на даний час знаходяться на Сході України, зі святом української армії. Він висловив слова співчуття та підтримки всім сім’ям загиблих під час виконання військових завдань в АТО. Також побажав всім військовослужбовцям мирного неба, міцного здоров’я, затишку у кожній родині.
За  сумлінне, високопрофесійне виконання службових обов’язків, мужність, патріотизм, вірність військовій присязі, виявлені в ході антитерористичної операції, вагомий особистий внесок  у зміцнення обороноздатності держави, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Збройних Сил України були нагороджені почесними грамотами голови райдержадміністрації Віктора Козака, голови районної ради Андрія Броїла командир відділення телекомунікаційних систем військової частини А1547, сержант Збройних Сил України Володимир Новарчук, а також старший спостерігач відділення забезпечення військової частини А1547, старший солдат Збройних Сил України Степан Шевчук.

З вітальними промовами до військовослужбовців також звернулися заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, голова Поворської ОТГ Сергій Семенюк,  начальник штабу - заступник командира військової частини А1547 Олександр Левчук та інші.
 
Звертаючись до військовослужбовців, офіцерів Збройних Сил України виступаючі подякували їм за витримку, мужність, терпіння і справжній героїзм.
 
Завершилися урочисті заходи святковим концертом за участю учнів Поворської музичної школи  та закладу загальної середньої освіти.  

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація