Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 грудня 2017 року
Шановні військовослужбовці Збройних Сил України,
ветерани військової служби! Дорогі краяни!

Збройні Сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Військовослужбовці, котрі стали на захист територіальної цілісності та суверенітету України довели всьому світові: українська армія постала з колін, показавши, що патріотизм та відданість зможе подолати будь-які перешкоди на шляху до миру в Українській державі.
Українці зрозуміли, що підтримка армії – це справа кожного. Спільними зусиллями міжнародної спільноти, влади, громади, волонтерів, ми зуміли покращити матеріальне становище української армії. З кожним днем міцнішає обороноздатність країни, військовослужбовці стають досвідченішими, сильнішими, військова міць зростає.
На превеликий жаль, Ковельщина у війні на Сході держави, втратила хоробрих своїх синів, які, не вагаючись ні хвилини, з перших днів протистояння стали на захист суверенітету та територіальної цілісності України. Світла пам’ять та слава про їх подвиг, відвагу та жертовність житиме вічно в наших серцях. Щире співчуття – сім’ям військовослужбовців, які відали свої життя за мирне майбутнє України. 
Шановні наші захисники! Приміть найщиріші слова привітання з нагоди Дня Збройних Сил України! Бажаємо Вам миру та злагоди, віри та сили, успіхів у повсякденному житті, нескінченної енергії, мужності та відваги у військовій службі в ім’я єдиної, суверенної та незалежної України.
Слава Збройним Силам України!
Слава Україні!
  
З повагою,
Віктор Козак, голова Ковельської районної державної адміністрації
Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація