Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 грудня 2017 року
З метою всебічного контролю за розглядом звернень громадян і вирішення порушених у них проблем, задоволення законних прав та інтересів громадян, підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян, усунення недоліків у цій сфері, 5 грудня 2017 року відбулося засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана. В ході  засідання була розглянута  заява жительки села Вербка з приводу  нарахування житлової субсидії.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Давидович надала роз’яснення з даного питання.  «Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995р. №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» для призначення субсидій громадянин , особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації заяву про призначення житлової субсидії, за встановленими формами. Громадянин несе відповідальність за подані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її розміру.  Житлові субсидії жителям району призначаються згідно чинного законодавства», - сказала Олена Григорівна.

Також під час комісії було зазначено, що Міністерство фінансів України щомісячно здійснює верифікацію достовірності інформації, поданої громадянами для надання щомісячної адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та субсидію готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.  
 
За результатами розгляду заяви начальнику загального відділу райдержадміністрації Олені Пархончук доручено підготувати рішення засідання комісії.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація