Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 грудня 2017 року
З метою попереднього розгляду та обговорення питань, що внесені до проекту порядку денного вісімнадцятої сесії райради в залі засідань райдержадміністрації сьогодні відбулось засідання постійної комісії з питань  духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, молоді, материнства і дитинства,  фізичної культури і спорту, яке провів голова комісії Василь Олексюк.
Участь  в роботі комісії взяли: сім депутатів – представників комісії,  перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, голова районної ради Андрій Броїло, його заступник Олександр Пасенковський, начальник управління фінансів райдержадміністрації Світлана Карпюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук, начальник відділу культури райдержадміністрації Тетяна Матяшук, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сергій Ілюшик та  працівники виконавчого апарату районної ради.
Традиційно в ході роботи  депутати заслухали інформацію начальника управління фінансів
райдержадміністрації Світлани Карпюк щодо внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №10/10 «Про районний бюджет на 2017 рік. Загалом, внесення змін і доповнень до головного фінансового документу району обумовлене зміною показників міжбюджетних трансфертів та перерозподілом коштів по головних розпорядниках. Потому Світлана Семенівна  розповіла про основні засади формування районного бюджету на 2018 рік. 
Згідно порядку денного постійної комісії  далі депутати заслухали звіт голови районної ради про роботу за період  з листопада 2016 року по грудень 2017 року, звіт постійної комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту  населення, у справах сім’ї, молоді, материнства і дитинства, фізичної  культури і спорту та звіт  відділу освіти Ковельської  райдержадміністрації щодо використання  бюджетних коштів у 2017 року і підготовку закладів освіти до роботи в зимовий період.
Далі депутати ознайомились з проектом Районної комплексної програми з питань підтримки сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2021 року. Відтак, програма спрямована на вирішення  декількох суспільних проблем: насильства в сім’ї, торгівлі людьми, рівноправної участі  жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності  дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з сімей, що  опинились у складних  життєвих обставинах.  Серед питань, які  також розглянула профільна комісія: про  внесення змін до рішення районної ради від 27.09.2013 року №26/17 «Про затвердження переліку закладів базової мережі районного рівня»; про надання згоди на зміну функціонального призначення приміщення; про делегування представників від Ковельської районної ради для роботи в складі Госпітальної  ради Ковельського госпітального округу; про План роботи Ковельської районної ради на 2018 рік.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація