Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
4 грудня 2017 року
Сьогодні, 04 грудня 2017 року, під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика відбулась оперативна нарада. За посередництвом відеоселекторного зв’язку її учасниками були: голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, керівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів  центральних органів виконавчої влади.
На початку роботи Володимир Петрович ознайомив учасників наради з   результатами робочих зустрічей, що мав  у рамках поїздки до Києва. Зокрема, повідомив, що зустрічався із заступником Міністра енергетики та вугільної промисловості України Галиною Карп та обговорював проблеми  вугільної галузі області; побував на засіданні  урядового комітету, де одним із важливих питань був проект Постанови Кабінету Міністрів України щодо повноважень райдержадміністрацій, їх структури в рамках, коли об’єднані територіальні
громади покривають території районів. Також Володимир Петрович брав участь у засіданні комісії Мінрегіонбуду, де  розглядалось питання змін і доповнень до Програми Державного фонду регіонального розвитку. Облдержадміністрація  внесла пропозицію перекинути частину коштів із одних об’єктів на інші, в основному це сконцентрувати майже 5 млн. грн. на завершенні будівництва школи в селі Вербка Ковельського району. Пропозиції  були підтримані, Володимиром Петревичем дані відповідні доручення, аби підготувати усю необхідну документацію та вчасно її подана до Кабінету Міністрів України.
 
Потому під час наради говорили про перебіг  в області опалювального сезону. Зі слів начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Андрія Пирога, в 20-их числах жовтня поточного року опалювальний сезон розпочався на території усієї області. Нині ж працює 869 котелень, які стабільно постачають тепло до закладів охорони здоров’я, навчальних закладів та будинків волинян. Також доповідач розповів, що Верховна Рада України 9 листопада 2017 року ухвалила нову редакцію закону «Про житлово-комунальні послуги», який  регулює відносини між виконавцями і споживачами житлово-комунальних послуг. 
По завершенню наради голова облдержадміністрації зупинився на вирішенні окремих актуальних питань життєдіяльності області та плануванні роботи  на поточний тиждень.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація