Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
4 грудня 2017 року
4 грудня 2017 року голова райдержадміністрації Віктор Козак  провів щотижневу оперативну нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяли участь голова районної ради Андрій Броїло, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський.
Про підсумки виконання місцевих бюджетів району станом на 1 грудня 2017 року доповіла начальник управління фінансів райдержадміністрації Світлана Карпюк, яка повідомила, що районний бюджет виконано на 8,9 млн. грн. що становить 109,%. Всього по бюджету району надійшло 23,6 млн. грн. що становить 111,1 % плюс 2,3 млн. грн. до плану за 11 місяців. Поряд з цим посадовець зазначила, що виконані всі сільські бюджети крім Любитівської сільської ради.
Про реалізацію Схеми планування території Ковельського району доповів завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Іван Чуліпа. Посадовець зазначив, що відповідно до статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» у разі відсутності детального плану території та/або плану зонування території, надання у власність та користування земельних ділянок, зміна їх цільового призначення для містобудівних потреб забороняється. У зв’язку з цим активізувалась робота по розробленню містобудівної документації на місцевому рівні.  «Так у відповідно до Схеми планування території Ковельського району, затверджено 6 детальних планів території за межами населених пунктів в межах селищних, сільських рад. В межах населених пунктів відповідно до генеральних планів територій розроблено та затверджено 52 детальних планів територій для розташування житлової, громадської та комерційної забудови. Крім того, на реалізацію Районної програми розроблення планувальної документації в Ковельському районі на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням Ковельської районної ради від 8 квітня 2015 року №44/23, розроблено та затверджено генеральний план села Кухарі, села Кричевичі, розробляється генарльний план села Вербка, села Воля Ковельська та села Поворськ,» - проінформував  Іван Ростиславович.
Завідувач Ковельським міськрайонним відділом державна установа «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я  України» проінформувала про проведення санітарно-епідеміологічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню поширенню грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій на території району.  Людмила Сергіївна повідомила, що інформуючи захворюваність ГРВІ з початку 2017 року офіційно звернулось за медичною допомогою 11798 осіб, що становить 10,7% всього населення. Питома вага дітей від 0 до 17 років, що захворіли склала – 59,6 % (7034 осіб). З 2 жовтня 2017 року введений щотижневий моніторинг захворюваності грипом та ГРВІ. З початку моніторингу (40 тижнів) з 2 жовтня по 1 грудня 2017 року з приводу ГРВІ звернулося 2649 осіб. Захворіло дітей до 17 року – 1511 особи. Госпіталізовано 135 осіб, в т.ч. 100 дітей. За останній тиждень з приводу ГРВІ звернулося 357 осіб. Захворіло дітей до 17 років – 238. Показник захворюваності по району становить 326,1 на 100 тис. населення, що є на 34,6% нижче від розрахункового епідпорогу району.
Голова райдержадміністрації Віктор Козак дав доручення начальнику відділу економіки, інвестицій та розвитку інфраструктури управління регіонального розвитку райдержадміністрації Юрію Пашинському тримати на контролі   рух автотранспорту на дорогах району, тобто розчищати та підсипати дороги у зв’язку з снігопадами і ожеледицею.
За підсумками наради голова райдержадміністрації Віктор Козак дав ряд доручень щодо вирішення нагальних питань життєдіяльності громад району.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація