Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 грудня 2017 року
Шановні жителі Ковельщини!
Щороку 3 грудня разом зі світовою спільнотою ми відзначаємо Міжнародний день інвалідів це  ще одне нагадування про те, що поруч з нами живуть люди, страждання і біль яких може полегшити кожен з нас.
 
Нині питання захисту людей з обмеженими можливостями, забезпечення їх прав надзвичайно актуальні у зв’язку із подіями на Сході України. Уваги потребують наші захисники, які втратили своє здоров’я під час участі в антитерористичній операції, а також цивільне населення. Ми маємо турбуватися про них, створювати доступні умови для ефективної реабілітації.
 Сьогодні особливого захоплення і гордість заслуговують люди великої сили волі, мужності, спортивного таланту та активності, які не впали в розпач, не замкнулись у собі, а в силу власних можливостей працюють, беруть активну участь в громадському житті району, займаються спортом, рукоділлям, художніми промислами і самодіяльністю, виховують дітей і онуків. До прикладу, представники громадської організації інвалідів «ДОБРОДІЯ В ДІЇ», Олександр Барбарук  - бронзовий призер IV Чемпіонату України у грі з боча,  Андрій Слюсарчук – учасник АТО, який майстерно займається вишивкою бісером.
 
Тож, від щирого серця усім  людям з особливими потребами бажаємо міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, мудрості і витримки у всіх життєвих випробуваннях.
 
З повагою,
Віктор Козак, голова Ковельської районної державної адміністрації
Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради 

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація