Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 грудня 2017 року
1 грудня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман спільно з заступником голови районної ради Олександром Пасенковським, заступник  військового комісара Ковельського об’єднаного військового комісаріату Ігоря Горпинка взяли участь в засіданні ради оборони області, яке проходило у відеоселекторному режимі.

Під час засідання було заслухано командира військової частини А1008 Олександра Жакуна, який проінформував раду оборони області про хід відновлення боєздатності військової частини А 1008 після повернення до пункту постійної дислокації, заплановані та здійснені заходи реабілітації особового складу, плани та проблемні питання роботи командування з інших питань забезпечення життєдіяльності бойового з’єднання. Командир військової частини А1008 Олександр Жакун зупинився на 14-й окремій механізованій бригаді, яка нещодавно повернулася на Волинь. Також відмітив, що танковий взвод 14 окремої механізованої бригади займає І місце в Збройних силах України. Танкісти 14-ї механізованої бригади на модернізованих Т-64БВ представляли Україну на міжнародних танкових змаганнях країн НАТО, де зайняли одне із призових місць.

Олександр Миколайович зазначив, що 5 грудня 2017 року у Володимир-Волинському відбудуться масштабні заходи з нагоди Дня Збройних сила України, де будуть представлені нові й модернізовані зразки озброєння та військової техніки, новітні технології.
 
Військовий комісара обласного військового комісаріату Роман Кулик доповів про результати проведення в області заходів та підсумки осіннього 2017 року призову громадян на строкову військову службу, а також про заплановані та здійснені заходи роботи з виконання в області рішень вищого керівництва держави та завдань Генерального штабу Збройних Сил України щодо цифрових показників комплектування військових частин кандидатами на військову службу за контрактом у  IV- му   кварталі та 2017 році в цілому.
 
Станом на 1 грудня 2017 року Ковельський район виконав основне та додаткове планове завдання Генерального штабу Збройних Сил України у повному обсязі за підсумками осіннього 2017 року призову громадян на строкову військову службу, виконання планового завдання щодо цифрових показників комплектування військових частин кандидатами на військову службу за контрактом у VI кварталі 2017 становить 57 %.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація