Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 грудня 2017 року
Голова районної державної адміністрації Віктор Козак, 30 листопада 2017 року, взяв участь у першому пленарному засіданні першої сесії Любешівської селищної ради сьомого скликання. 
 
Відтепер, селище Любешів набуло статусу адміністративного центру об’єднаної територіальної громади, до складу якої увійшли населені пукти Березичівської, Бихівської, Бірківської, Великокурінської, Ветлівської, Гірківської, Деревківської, Залаззівської, Залізницької, Зарудчівської, Любешівсько-Волянської, Седлищенської, Судченської, Хоцунської, Цирської сільських рад. До речі, це перша створен на Любешівщині ОТГ, яка об'єднала навколо себе
15  із 20 сільрад. За результатами виборів 29 жовтня 2017 року очолив об’єднану територіальну громаду голова Любешівської райдержадміністрації Олег Іванович Кух. Представляти інтереси мешканців в селищній об’єднаній громаді будуть 34 депутати.
 
Голова райдержадміністрації Віктор Козак привітав колегу з обрання на посаду керівника ОТГ: «Висока довіра громади, яку Ви отримали на виборах, свідчить про бажання тамтешніх мешканців  встановити повноцінне самоврядування в своїй громаді, взяти на себе відповідальність за функціонування і розвиток більшості сфер життя.  Бажаю ефективної та результативної роботи на посаді очільника громади, віри у власні сили та підтримку команди однодумців, нехай рівень розвитку громади   щорічно зростає».
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація