Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
30 листопада 2017 року
Питання  реалізації інвестиційних проектів соціально-економічного розвитку  Ковельщини не втрачає актуальності та важливості  і є одним з пріоритетних напрямків діяльності керівництва районної державної адміністрації.
До прикладу, на соціально - економічний розвиток   в цьому році  вдалось залучити чималі кошти, як фонду регіонального розвитку, так і державного, обласного і місцевих бюджетів.  Поправу, 2017 рік став роком позитивних змін у інфраструктурі нашого району. Тому, аби вдало спрацювати на перспективу 2018 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана  29 листопада 2017 року відбулась  робоча планова нарада з керівниками профільних структурних підрозділів райдержадміністрації. Предметом обговорення якої  і були об’єкти соцеконому, які плануються для реалізації у наступному році за кошти різних бюджетів.
 
Відтак,  для більш дієвої роботи на нараду  був запрошений керівник проектної організації «Ковелькомунпроект» Віктор Дубина, адже як зазначив Роман Ярославович: «Усі об’єкти, що будуть включені до переліку інвестпроектів мають мати затверджені проектно-кошторисноі документації, там де вони потрібні, а також  пройдені експертизи, як це і передбачено чинним законодавством. Адже маючи ПКД і експертизу на об’єкти будівництва чи реконструкції прискориться процес виділення державних коштів та відповідно активізуються будівельні та ремонтні роботи».
 
В підсумку проведеної наради  були озвучені окремі доручення і завдання, а також ряд пропозицій, що і ляжуть в основу реалізації інвестиційних проектів на теренах Ковельщини у 2018 року.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація