Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
28 листопада 2017 року
Сьогодні, 28 листопада 2017 року, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман  взяв участь в роботі низки постійно діючих комісій, що корують питання соціального захисту населення району.
Зокрема, в комісії  з питань соціального захисту населення, надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідного пічного побутового палива, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та надання пільг за соціальною ознакою по місцю фактичного проживання пільговика. 
На розгляд комісії  було запропоновано 9 справ щодо звернень громадян району, зокрема,
із населених пунктів Дубівської та Голобської об’єднаних територіальних громад. Члени комісії детально розглянули кожне звернення та своїм рішенням погодили надання субсидій і призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям  району.
Комісія, яка опікується питаннями надання одноразової грошової матеріальної допомоги
малозахищеним громадянам району, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян розглянула 6 справ щодо звернень громадян з проханням надати матеріальну допомогу на лікування. Аби почути кожного та максимально 
підтримати мешканців району, що потребують на сьогоднішній день дороговартісного медичного лікування   члени комісії детально розглянули усі заяви та своїм рішенням виділили на їх фінансування 4 500 гривень.
На засіданні комісії  з питань призначення щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг  було розглянуто два звернення громадян, вищевказаної категорії населення, що проживають у Колодяжненській об’єднаній територіальній громаді. Своїм рішенням комісія призначила їм відповідні соціальні виплати, зокрема, пенсії та щомісячну адресну допомогу.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація