Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
28 листопада 2017 року
28 листопада 2017 року відбулася селекторна нарада голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, на котрій посадовці доповідали про освоєння коштів, виділених у рамках конкретних програм. За допомогою відеозв’язку, участь у заході взяв перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники об’єднаних територіальних громад району.
 
У порядку денному – п’ять питань.
Про реалізацію інвестиційних проектів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році та перспективи на 2018 рік доповів заступник начальника управління – начальник планово-технічного відділу управління капітального будівництва облдержадміністрації Станіслав Наумчик. Посадовець, мовою цифр та фактів, змалював загальну картину зробленого, конкретно зупиняючись на взірцевих об’єктах та тих, хто демонструє негативний приклад. Останніх - нема на теренах Ковельщини. Чиновник повідомив, що на стадії завершення роботи у новозведеній школі у селі Вербка, нема проблем із утепленням фасаду НВК «ЗОШ I-III ступенів – гімназія» імені І.Є. Ткача селища Голоби та реконструкцією місцевого стадіону «Дружба».
 
Потому заслухали Юрія Кресака – начальника управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації, котрий прояснив ситуацію із освоєнням коштів місцевими бюджетами, виділених у формі субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Держава виділила з цією метою більше 161 млн. гривень на 330 об’єктів по області. Відзначається позитивна динаміка освоєння коштів за минулий тиждень, зауважив Микола Іванович, однак є такі, де через відсутність проектно-кошторисної документації та експертизи, не було освоєно жодної гривні. По 21 виборчому округу, куди належить Ковельщина, позитивна характеристика:
 - Відсоток освоєння – 46,2 відсотка від отриманих коштів – непоганий показник, - мовив посадовець. – Із 65 заявлених об’єктів 33 – у стадії повної готовності.
 
Голова облдержадміністрації дав вказівку  провести нараду з представниками тих ОТГ та решти органів місцевого самоврядування, де процес навіть не розпочався, або ж відсутня динаміка.
 
Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад повідав начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Микола Томчук. Окремі об’єднані територіальні громади Ковельщини – серед лідерів із освоєння коштів, а значить – і виконання фактичних робіт. Зокрема, Голобська (91,3 %) , Люблинецька (93,2%), не пасуть задніх у порівнянні з іншими громадами області Велицька (70,9 %) та Дубівська (62,9), а Поворська ОТГ – втрапила в трійку тих, в кого відсоток освоєння субвенції найнижчий (27,8 %). 
 
Через подібні розбіжності в цифрах, Володимир Гунчик розпорядився, аби голови райдержадміністрації зібрали точну інформацію по об’єктах і відзвітували йому на нараді, яку голова найвищої виконавчої влади в області проведе у п’ятницю, 1 грудня.
 
Також Володимир Петрович зауважив:
- Усі повинні врахувати, що фактично залишилося 24 робочі дні для завершення робіт, притому, що в грудні казначейство буде дуже обережним у ставленні до питань фінансування.
 
Дмитро Новохатський, начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації, повідав про освоєння коштів з державного фонду охорони навколишнього середовища відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.07.2017 № 473 «Деякі питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою 2401270 «Здійснення природоохоронних заходів» на 2017 рік».
 
Насамкінець розглянули питання «Про об’єкти, що реалізовуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження. Традиційно доповів Андрій Линдюк – голова Маневицької районної державної адміністрації.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація