Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
27 листопада 2017 року
Сьогодні, 27 листопада 2017 року, між Ковельською районною державною адміністрацією, Колодяжненською та Дубівською об’єднаними територіальними громадами  підписаний Меморандум про співпрацю щодо організації надання адміністративних послуг жителям громад.  В церемонії офіційного підписання документу, який засвідчує наміри сторін створити для  жителів  територіальних громад ефективний механізм доступу до адміністративних послуг органів виконавчої влади, взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Козак, керівники Колодяжненської та Дубівської ОТГ Віталій Кашик та Роман Троцюк.
 
Документальному закріпленню досягнутих домовленостей у сфері надання адміністративних послуг передувало укладення договору про співпрацю між двома громадами. В свою чергу
Ковельська районна державна адміністрація на базі відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг забезпечила необхідну інфраструктуру для працівників ОТГ, котрі надаватимуть увесь спектр адміністративних послуг жителям громад, а кошти за надання послуги наповнюватимуть бюджети громад.  
 
«Це новий вид співпраці між органами виконавчої влади району та об’єднаними територіальними громадами, що значно покращить і  рівень обслуговування населення, і доступність  надання адмінпослуг»- зауважив Віктор Козак.
 
Керівники ОТГ Віталій Кашик та Роман Троцюк висловили бажання співпрацювати з райдержадміністрацією і у інших галузях розвитку територій. 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
 
 
 

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація