Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
27 листопада 2017 року
27 листопада 2017 року голова райдержадміністрації Віктор Козак провів щотижневу оперативну нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих підприємств, установ та організацій району.
Начальник Ковельського МРВ УДСНС України у Волинській області Олександр Капець доповів про надзвичайні ситуації в районі та заходи з їх ліквідації. Зокрема проінформував присутніх про пожежу господарської надвірної споруди мешканця села Поповичі. Причини загорань мають остаточно визначити відповідні служби.
 
Про перерахунок субсидій жителям району проінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Давидович. 
- За листопад місяць проведений автоматичний перерахунки 4339 справ житлових субсидій на опалювальний період 2017-2018 роки.  Також Олена Григорівна відмітила, що виконано фінансування по монетизації субсидій, проплачено 1 млн. 400 тис. грн., - повідомила Олена Григорівна.

Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації Аркадій Степанюк доповів про актуальні питання діяльності територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації. 
- В територіальному центрі функціонують  структурні підрозділи: відділення соціальної допомоги вдома; відділення організації надання адресної натуральної допомоги; відділення стаціонарного догляду для постійного проживання с.Облапи; університет  ІІІ віку; відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Всього: 94,5 ставки, із них  43 ставки –делеговані кошти. На перспективу будуть переведені в ОТГ 36 працівників територіального центру, всі відділення територіального центру працюють в нормальному режимі, - зазначив Аркадій Михайлович.

Посадовець відмітив, що одним із актуальних питань роботи даного відділення є підготовка житла підопічних до осінньо-зимового періоду 2017 -2018 років та забезпечення одиноких громадян паливом. Дуже важливо в період опалювального сезону загострити  увагу на дотримання правил пожежної безпеки. З цією метою соціальними робітниками спільно із представниками управління ДСНС, сільських, селищних рад провели обстеження умов проживання одиноких. Було організовано допомогу підопічним щодо допомоги приведення в пожежобезпечний стан пічного опалення, димарів та електричної мережі в помешканнях, допомога в забезпеченні 100% паливом. Відділення організації надання адресної натуральної допомоги територіального центру надає  перукарські, швацькі послуги, соціально-медичні, послуги з ремонту будівель, забезпечення гуманітарною допомогою.
 
Робота стаціонарного відділення постійного проживання с.Облапи направлена на забезпечення належного соціально-побутового та медичного обслуговування, нині на постійному проживанні та державному утриманні перебуває 18 осіб. В установі 4-ох разове збалансоване, висококалорійне харчування з дотриманням натуральних норм харчування. Щомісячно проводиться перевірка технічного стану пожежної сигналізації, яка підключена до системи централізованого пожежного спостереження. Фахівцями із соціальної роботи ведеться постійна робота з учасниками АТО та їх сім’ями. З початку року складено 32 соціальних паспорти учасника АТО.
 
Про підсумки  призову на строкову військову службу проінформував завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Олександр Пшава. Олександр Гнатович доповів, що 30 листопада завершується осінній призов на строково-військову службу, планове завдання доведене вищим військовим керівництвом в районі виконано у повному обсязі.
За підсумками наради голова райдержадміністрації Віктор Козак дав ряд доручень щодо вирішення нагальних питань життєдіяльності громад району
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація