Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
24 листопада 2017 року
Звернення голови райдержадміністрації Віктора Козака, голови районної ради Андрія Броїла до Дня пам’яті жертв голодоморів
Шановні жителі Ковельщини!
 
Щороку Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів. Найбільш жахливим в історії людства став голодомор 1932-1933 років, який забрав мільйони людських життів. За різними підрахунками, Україна втратила до чверті свого населення.
Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.
 
Але найголовнішим пам’ятником жертвам Голодоморів має стати утвердження тієї держави, про яку мріяли наші батьки, діди і прадіди, в якій основною цінністю стане життя і свобода кожного громадянина.
 
Щиро просимо  Вас, шановні земляки, в День пам’яті жертв Голодомору  25 листопада 2017 року о 16:00 приєднатися до загальнонаціональної хвилини мовчання.  У знак скорботи,   нехай на вікні кожної оселі засвітиться символічна свічка Пам’яті. Хай цей день увійде в наші серця тихою молитвою, спонукає до людяності та милосердя, а щире примирення та суспільна злагода стануть запорукою розвитку мирної, незалежної, європейської Української держави.
 
Тож бажаємо Вам, любі краяни, здоров’я, щедрого хліба і почутих Богом молитов у мирній незалежній Україні. І хай оберігає нас Господь від будь-якого лиха.
 
Вічна пам’ять невинним жертвам Голодомору!
Слава українському народові!
Слава Україні!
 
З повагою,
Віктор Козак, голова Ковельської районної державної адміністрації, депутат обласної ради
Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація