Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
23 листопада 2017 року
23 листопада 2017 року в залі засідань райдержадміністрацій відбулося засідання постійно діючої  конкурсної комісії по визначенню переможця на  право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл,  селищ району, членами є депутати районної ради, представники виконавчої влади району, місцевого самоврядування.

На порядок денний засідання були винесені питання про розгляд пропозицій  поданих на конкурс по оренді приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району. З даного питання виступив заступник голови комісії, голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман.

Секретар комісії, головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Валентина Войчук у своєму виступі зазначила, що розпорядженням голови райдержадміністрації від 10 жовтня 2017 року №319 затверджено перелік  приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які пропонуються для надання в оренду на конкурсних засадах. Інформація про конкурс опублікована  19 жовтня 2017 року в громадсько-політичній газеті  «Вісті Ковельщини». На ЛОТ №1 подана одна заява. Відповідно до Положення про проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району затвердженого рішенням районної ради від 11 грудня 2008 року №24/10 у разі надходження однієї пропозиції конкурс не проводиться. Договір з претендентом укладається на неконкурентних засадах на підставі розпорядження голови районної державної адміністрації терміном на 6 місяців з повторним внесенням на конкурс. Також посадовець відмітила, що на ЛОТах №2, №3 заяв на участь в конкурсі не подано. В зв’язку з відсутністю поданих пропозицій  по ЛОТах №2, №3  конкурс не відбувся.

Про розгляд клопотання Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України щодо виділення гаражного приміщення Ковельської районної ради для паркування та зберігання автомобіля, що належить управлінню проінформувала заступник начальника Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Світлана Киричук та начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації Галина Мишковець.

Розглянувши клопотання від 08.11.2017 року №13876/01-10-20 Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України щодо виділення гаражного приміщення Ковельської районної ради для паркування та зберігання автомобіля, що належить управлінню Комісія вирішила виділити гаражне приміщення терміном на 1 рік.


Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація