Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
23 листопада 2017 року
23 листопада 2017 року у залі засідань Ковельського об’єднаного міського комісаріату відбулася нарада, котру провели заступник військового комісара з територіальної оборони Ігор Горпинко та заступник військового комісара – начальник відділення комплектування Андрій Середюк. Участь у заході взяв завідувач сектору із взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Олександр Пшава.

Долучитися до обговорення запросили представників правоохоронних органів, відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації та міськвиконкому, а також – житлово-експлуатаційних контор та підприємств.
Мета заходу – донесення інформації про виконання плану призову громадян на строкову службу до Збройних Сил України та сприяння у розшуку тих, хто ухиляється від неї.
 
Нагадаємо, це категорія чоловіків, яким виповнилося 20 років та які не досягли 27-річного віку. Військовослужбовці строкової служби до участі в Антирорестичній операції на Сході країни не залучаються.
Ігор Горпинко повідомив, що 290 мешканцям району так і не вдалося вручити повістки.

І висловив надію, що ситуація покращиться, коли запрацює електронний реєстр усіх призовників та військовозобов’язаних:
- Систему вже розроблено, проводиться підготовка персоналу з її обслуговування. Коли, скажімо, людина користуватиметься будь-якими послугами, що передбачає роботу з її електронною базою даних, автоматично з’являтиметься інформація про те, що цей громадянин перебуває у військовому розшуку.
 
Насамкінець військовики висловили надію про налагодження співпраці, у межах законодавства, з представниками влади, правоохоронних органів, підприємцями та громадою стосовно залучення призовників до виконання їх обов’язку перед державою.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація