Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
13 листопада 2017 року
13 листопада 2017 року в залі засідань райдержадміністрації відбулася щотижнева оперативна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Козак. Нарада пройшла за участю голови районної ради Андрія Броїла, першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, заступника голови районної ради Олександра Пасенковського, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівників установ та організацій району.
 
На порядку денному – актуальні питання  життєдіяльності району, підведення  підсумків роботи та планування діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації в поточному тижні. Традиційно серед обговорюваних питань – про надзвичайні ситуації  в районі та заходи  з їх ліквідації.  Начальник  Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у
Волинській області Олександр Капець доповів, що протягом минулого тижня на території району інформація про надзвичайні ситуації не надходили. 
 
Про стан фінансування соціальних виплат жителям району проінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Давидович. Посадовець повідомила, що повністю профінансовані виплати по державних соціальних допомогах за листопад місяць на загальну суму 7 млн. 20 тис. грн., профінансовані будинки сімейного типу на суму 109 тис. грн., пройшло фінансування частково субсидіях на тверде паливо на суму 677,5 тис. грн. Завершені повністю перерахунки на 1 листопада по жовтневих субсидіях, опрацювали 4254 справ. Також Олена Григорівна відмітила, що розпочато фінансування по монетизації субсидій, де на даний час проплачено 672 тис. грн., а також управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації закуплено 28 путівок учасникам бойових дій і 4 путівки для інвалідів війни.  
 
Звітуючи про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації у  2017 році, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сергій Іллюшик відмітив, що станом на 1 листопада на первинному обліку у службі у справах дітей райдержадміністрації перебуває 64 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них: дітей-сиріт-17, дітей, позбавлених батьківського піклування - 47. В сім’ї опікунів, піклувальників влаштовано 35 дітей, 6-виховуються в дитячих будинках сімейного типу, 12 - дітей в прийомних сім’ях. Протягом 10-ти місяців 2017 року на первинний облік поставлено 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На території Ковельського району проживає 12 усиновлених дітей, за умовами проживання і виховання яких здійснюється нагляд. В районі створено та функціонує 6 прийомних сімей, в яких виховується  12  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 2 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Посадовець акцентував, що  особлива увага службою у справах дітей, приділяється захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Сергій Леонідович також відмітив, що на обліку в службі у справах дітей Ковельської РДА перебуває 31 сім’я, що опинилась у складних життєвих обставинах, в яких виховується 90 дітей. 
 
В ході роботи Віктор Теодосійович підняв питання щодо придбання житла для дітей
сиріт, реконструкції частини адміністративного приміщення під дошкільний навчальний заклад по вул. Шкільна, 3 в с. Скулин та реконструкції частини приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. під дошкільний навчальний заклад по вул. Рокосовського,70 в с. Радошин. 
Начальник відділу культури райдержадміністрації Тетяна Матяшук доповіла про результати участі Олени Місюри, директора БК с. Доротище в обласному конкурсі «Мій рідний край - моя земля». Посадовець відмітила, що за результатами конкурсу Олена Місюра зайняла почесне ІІ-ге місце серед 6 конкурсантів та гідно представила Ковельщину на обласній сцені.
 
Керівник виконавчої влади району озвучив низку завдань для учасників  оперативної наради, ознайомив присутніх із заходам суспільно – політичного спрямування, що відбуватимуться в районі поточного тижня, запросив до участі в селекторній оперативній нараді представників райдержадміністрації та районної ради, а також побажав усім вдалого, результативного робочого тижня.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної 
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація