Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
Уряд затвердив нове положення про офіс з європейської та євроатлантичної інтеграції

Уряд затвердив нове положення про офіс з європейської та євроатлантичної інтеграції

Кабінет міністрів затвердив нове положення про урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

Відповідна постанова розміщена на сайті Кабміну.

Згідно з документом, у сфері європейської інтеграції офіс відповідає за розроблення та здійснення заходів з виконання Угоди про асоціацію, інших міжнародних договорів України та домовленостей між Україною та ЄС.

Також відповідає за співробітництво між Україною та ЄС, а також державами-членами відповідно до їх повноважень за Договором про функціонування Європейського Союзу; адаптацію законодавства України до права ЄС; виконання міжнародних договорів України і домовленостей.

У сфері євроатлантичної інтеграції офіс опікується питаннями політичного та політико-військового діалогу і практичного співробітництва з НАТО та державами-членами Альянсу в рамках Комісії Україна-НАТО та інших спільних органів, спрямованих на підготовку України до членства в НАТО.

Офіс координує роботу міністерств та інших центральних органів виконавчої влади з питань взаємодії з НАТО у рамках річних національних програм під егідою Комісії Україна-НАТО; займається питаннями реформування сектору безпеки і оборони України відповідно до стандартів НАТО; інформуванням громадськості про державну політику; адаптацією законодавства України до вимог та рекомендацій НАТО.

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація