Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
9 листопада 2017 року
9 листопада співробітники ДСНС провели урок-інструктаж для учнів закладу загальної і середньої освіти села Зелена Ковельського району. Захід відбувся у рамках Дня цивільного захисту.
Під час уроку важливу увагу приділили роз’ясненню вимог безпеки для травматизму при виявлені застарілих вибухонебезпечних предметів. Саме на Ковельщині, де у період Другої світової війни проходила лінія фронту та точилися запеклі бої, й дотепер піротехніки вилучають та знешкоджують десятки боєприпасів тих часів. Тож рятувальники
розповіли про характерні ознаки найбільш поширених на території краю застарілих боєприпасів та наголосили, що від тривалого перебування у ґрунті вибухові пристрої таких предметів часто бувають пошкоджені, а тому здатні детонувати навіть у руках.
Співробітники Служби «101» розповіли, що ці знахідки найчастіше трапляються у полях, на лісових галявинах, тому закликали дітей бути обережними. Крім того, на уроці детально розглянули алгоритм дій на випадок виявлення підозрілих металевих предметів. Ефективному засвоєнню важливої інформації сприяла наочна демонстрація макетів вибухонебезпечних предметів.

Ковельський МРВ УДСНС України у Волинській області
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація