Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
9 листопада 2017 року
Не лише у визначені дні, а й впродовж усього робочого тижня  до голови районної державної адміністрації Віктора Козака звертаються жителі району, аби отримати допомогу у вирішенні проблемних питань. Так і сьогодні, 9 листопада,  у своєму робочому кабінеті керівник виконавчої гілки влади району спілкувався з   сільськими жителями. 
Серед основних питань:  про надання дозволу  на розробку  технічної документації із землеустрою та щодо надання матеріальної допомоги на лікування.
Зазвичай люди зіштовхуються з труднощами стосовно оформлення технічної документації із землеустрою, тож жителі сіл Дубове та Колодяжне звернулися із проханням надати дозволи на її розробку. Як результат, звернення громадян спрямовані для організації відповідної роботи у міськрайонне управління у Ковельському районі та місті Ковель Головного управління Держгеокадастру у Волинській області.
Не перестають іти місцеві жителі із особистими питаннями матеріального характеру – і не залишаються без підтримки. Надати допомогу на лікування прохали мешканці сіл Заріччя, Черемошне, Скулин, Колодяжне тощо.  Окремі звернення адресовані на розгляд комісії  з надання матеріальної допомоги, що постійно діє при  управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації, інші  - керівникам об’єднаних територіальних громад. 
Загалом Віктор Козак почув кожного, дав вказівки керівникам  відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації  щодо оперативності  вирішення питань, аби якнайшвидше проінформувати заявників про результати проведеної роботи в контексті озвучених проблем.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
 
 
 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація