Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
9 листопада 2017 року
Відбувся курс лекцій для держслужбовців…
 
9 листопада 2017 року в центральній районній бібліотеці проходив наступний етап навчання за професійною програмою занять із державними службовцями апарату, структурних підрозділів Ковельської райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади району.
Доцент кафедри банківської справи Луцького національного технічного університету, доктор економічних наук Наталія Вавдіюк провела заняття на тему «Економічна безпека держави».
Наталія Вавдіюк ознайомила учасників із поняттями безпеки, ризику, загрози та небезпеки, охарактеризувала чинні нормативно-правові акти гарантування економічної безпеки держави, здійснила історичний аналіз формування та реалізації політики забезпечення економічної безпеки України, охарактеризувала основні чинники глобалізації національної та економічної безпеки.
Наталія Степанівна також прочитала лекцію на тему «Детінізація доходів та відносин у сфері зайнятості населення», зупинилася на тіньовій економіці регіону, іноземних інвестиціях в Україну.
З використанням індуктивного методу навчання слухачі здійснювали аналіз ситуацій дії реальних загроз та небезпек на національну економіку, визначали основні внутрішні і зовнішні загрози економічній безпеці.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація