Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
8 листопада 2017 року
Завершення капітального ремонту будинку культури у селі Колодяжне, будівництво закладу дошкільної освіти у селі Скулин, відновлення доріг - роботи більше, ніж достатньо у створеній в цьому році Колодяжненській об’єднаній територіальній громаді. Саме тому, аби побачити чим живуть в ОТГ, надати практичну допомогу у контексті вирішення проблемних питань та провести черговий виїзний прийом громадян сьогодні, 8 листопада, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман побував у Колодяжненській сільській раді. 
Під час прийому громадян  місцеві жителі зверталися до представника районної влади з різноманітними питаннями: одні нарікали, що  отримали малу надбавку до пенсії в рамках дії пенсійної реформи, інші  великою громадою прийшли просити сприяння у добудові закладу загальної і середньої освіти в селі Колодяжне, багато звернень стосувалось оформлення житлових субсидій, отримання різного роду соціальних допомог та звісно, щодо розподілу земельних ділянок. 
На більшість звернень, питань та пропозицій громадянам були  надані ґрунтовні відповіді та
рекомендації,  адже для їх оперативного вирішення до участі у виїзному прийомі були залучені начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Давидович, начальник Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Інна Самолюк та   в. о. начальника міськрайонного управління у Ковельському районі та місті Ковель Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Андрій Олексюк. Ті звернення, що потребують детального вивчення, скеровані для вирішення керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ району.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація