Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 листопада 2017 року
Ковельський центр розвитку підприємництва продовжує надавати консультації

Нещодавно у рамках діяльності Центру розвитку підприємництва при Ковельському міськрайонному центрі зайнятості була проведена групова консультація для фізичних осіб- підприємців за участю Наталії Гані, заступника начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Волинській області.
Учасників зібрання цікавили питання стосовно трудового законодавства: оформлення стажування працівників, проходження виробничої практики студентами ВНЗ та учнями ПТНЗ, порядок ведення обліку робочого часу, нарахування заробітної плати та її індексація, складання графіку та терміни надання відпусток, тощо. Також обговорювалися питання здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю та дотримання мінімальних гарантій при використання праці найманих працівників.
На всі поставлені питання роботодавці отримали вичерпні відповіді від представника Служби з питань праці   і висловили побажання на необхідність інших консультацій за участю представників Пенсійного фонду та фіскальної служби.
Як показує практичний досвід, проведення подібних заходів в Центрі розвитку підприємництва  сприяє покращенню правовій обізнаності краян та зменшує ризик виникнення помилок та порушень під час ведення підприємницької діяльності. Загалом  можливістю отримати консультацію з питань ведення бізнесу скористалося 135 осіб різних категорій, що втричі більше ніж за аналогічний період минулого року. Необхідність у інформаційному супроводі у підприємців існує, тому Центр розвитку підприємництва  працюватиме над цим й надалі.
 
Ковельський міськрайонний центр зайнятості
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація