Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 листопада 2017 року
Щотижнева оперативна нарада в райдержадміністрації

Чергову щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів Ковельської райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади 6 листопада провів перший заступник  голови райдержадміністрації  Роман Кульцман. Участь в нараді взяв голова районної ради Андрій Броїло.
Начальник управління фінансів райдержадміністрації Світлана Карпюк проінформувала про підсумки виконання місцевих бюджетів у жовтні 2017 року та завдання з наповнення бюджету у листопаді поточного року. Світлана Семенівна зауважила, що за 10 місяців поточного року до місцевих бюджетів району надійшло 20,9 млн.  грн. власних доходів, що становить 115,1 % до уточненого призначення на січень-жовтень 2017 року, понад план надійшло 2,7 млн. грн. грн. Виконані всі місцеві бюджети району.
Районний бюджет виконаний на 106,4%, перевиконання становить 476,2 тис. грн. до уточненого призначення на січень-жовтень 2017 року. Надходження у порівняні з минулим роком зросли в 131,6% або на 5 млн. грн.  В повному обсягу надійшла базова дотація, освітня і медична субвенція.   Також посадовець проінформувала про основні напрямки роботи по формуванню місцевих бюджетів району на 2018 рік.
Про підсумки ярмарку сільськогосподарської продукції доповіла начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації Тетяна Шавлай. Тетяна Іванівна  зазначила, що 4 листопада  відбувся святковий ярмарок сільськогосподарської продукції, виробленої в сільськогосподарських товариствах, особистих селянських, фермерських господарствах. Під час проведення ярмарки жителям Ковельщини було представлено широкий асортимент  сільськогосподарської продукції: фрукти та овочі, городина, м'ясну та молочну продукцію, мед, крупи, пшеницю  та інші товари. Зокрема,  м’ясо– 100 грн., сало  80 грн., бочок 85 грн., картопля -3-3,50 грн., буряк-4-5 грн., капуста – 2-3 грн., цибуля – 4-4,50 грн. Представили свою продукцію одноосібники з сіл Гредьки, Велицьк, Городище, Білашів, Грушівки, Уховецька.
Перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман ознайомив присутніх із заходами суспільно – політичного характеру, що відбуватимуться в районі поточного тижня, дав ряд доручень  керівникам відділів та управлінь райдержадміністрації.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація