Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
3 листопада 2017 року
Восьмий міжнародний дитячий конкурс юних бандуристів “Волинський кобзарик”

Протягом трьох днів з 27 по 29 жовтня 2017 р. в м. Луцьку проходив Восьмий міжнародний дитячий конкурс юних бандуристів “Волинський кобзарик”, який проводився з ініціативи Національної спілки кобзарів України, Луцького педагогічного коледжу, Волинського обласного осередку Національної спілки кобзарів України. Метою конкурсу є: пропаганда традицій національної культури; популяризація та розвиток народних музичних інструментів; надання пріоритету національному кобзарському руху як складової частини патріотичного виховання молоді.
Виступи конкурсантів у трьох номінаціях: «бандуристи-інструменталісти», «бандуристи-співаки» (у різновікових категоріях) та «бандуристи-аматори», оцінювало високопрофесійне журі на чолі з професором Володимиром Єсипком – головою Національної Спілки кобзарів України, Народним артистом України.
Участь у конкурсі взяли близько 200 дітей з усіх регіонів України, а також із-за кордону. Свої кобзарські таланти демонстрували учні спеціалізованих кобзарських та музичних шкіл. Не винятком стали учні  Люблинецької школи мистецтв, які на високому рівні представили свої уміння.
То ж вітаємо переможців:
Дарина Страхова – ІІ місце, викладач Ольга Денисюк,
Ангеліна Киричук – ІІ місце, викладач Мирослава Давидова-Нестринюк.
Подякою відзначена Соломія Ширетюк, викладач Мирослава Давидова-Нестринюк.

Відділ культури райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація