Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
3 листопада 2017 року
Відбулося засідання ради оборони області

3 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман спільно із військовим комісаром Ковельського об’єднаного військового комісаріату Сергієм Гладуном та членами ради оборони району взяли участь в засіданні ради оборони області, яке проходило у відеоселекторному режимі.
Під час засідання було заслухано військового комісара обласного військового комісаріату Романа Кулика, який інформував раду оборони області про виконання завдань вищого керівництва держави та ГШ ЗС України щодо комплектування військових частин у 2017 році кандидатами на військову службу за контрактом та  виконання в області показників та заходів осіннього призову громадян на строкову військову службу.
Планове завдання осіннього призову на строкову службу для Ковельщини становить 32 особи. Станом на 3 листопада 2017 року завдання виконано на 94%, заплановано відправку ще трьох осіб.
У IV- му   кварталі за завданнями Генерального штабу Збройних Сил України, щодо відбору та направлення до війська контрактників Ковельський район виконав на 29 % планового  завдання.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація