Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 листопада 2017 року
Антикризовий енергетичний штаб області

2 листопада відбулося засідання Антикризового енергетичного штабу області у відеоселекторному режимі, яке провів заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук. В засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман,  члени Антикризового енергетичного штабу району.
На порядок денний були винесені питання: про початок опалювального сезону в області та завдання, поставлені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2017 року №720-р «Деякі питання опалювального сезону 2017/18 року»; про стан розрахунків споживачів області за спожиті послуги вжиті заходи щодо погашення в повному обсязі всіма категоріями споживачів заборгованості за спожиті енергоносії.
Під час засідання директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук повідомив, що до кінця жовтня розрахунок за спожитий газ зріс на 2 % і нині становить 78,7%. Однак мешканці Волині й досі боргують за газ 211 мільйонів 468 тисяч гривень.
«Що стосується розрахунків бюджетних установ, то нині показник складає 98,3 %. Краще розрахувались установи, які фінансуються з місцевого та обласного бюджетів», - сказав Микола Тищук.
Члени Антикризового штабу розглянули ряд інших важливих питань та прийняли відповідні рішення.
 
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація