Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 листопада 2017 року
З метою всебічного та об’єктивного розгляду депутатського запиту

Сьогодні голова райдержадміністрації Віктор Козак провів робочу нараду з першим заступником Романом Кульцманом, окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, представниками місцевого самоврядування щодо депутатського запиту, який  стосується маршрутного сполучення Ковель-Поворськ.
В депутатському зверненні депутата районної ради Василя Олексюка зазначено, що з 1 вересня цього року автобус по маршруту Ковель-Поворськ перестав заїжджати до центра села Козлиничі, у зв’язку із поганою дорогою. На сьогоднішній день дорога відремонтована, однак автобус так і не заїжджає до центру, тільки на початок села, хоча він їде згідно паспорту маршруту.
Під час наради голова райдержадміністрації Віктор Козак дав доручення працівникам управління регіонального розвитку райдержадміністрації вивчити можливість транспортного забезпечення в селі Козлиничі, щодо продовження руху автобуса до центра села перевізником, який обслуговує даний маршрут. А також врахувати пропозиції мешканців села, зокрема підвезення дітей до навчального заклад в ранкові години і назад.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація