Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
31 жовтня 2017 року
Колегія відділу освіти

30 жовтня в залі засідань райдержадміністрації відбулося планове засідання колегії відділу освіти Ковельської районної державної адміністрації, у якому взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Козак, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, окремі керівники відділів управлінь райдержадміністрації, керівники загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти району.
Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сергій Ілюшик надав роз’яснення щодо практичних аспектів застосування постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів». Також посадовець зазначив, що у разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин навчальний заклад невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.
Заступник начальника Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області Володимир Войтанік звернув увагу на виконання наказу ДСНС України від 22.09.2017 року №509 «Про проведення позапланових перевірок стану техногенної і пожежної безпеки». Посадовець зазначив, що в районі проводяться позапланові перевірки стану технічної і пожежної безпеки дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. Особлива увага звертається на обладнання приміщень системою протипожежного захисту , наявності джерел зовнішнього протипожежного захисту. Станом на 30 жовтня проведено перевірки 27 закладів, під час яких виявлено ряд порушень вимог пожежної безпеки. Володимир Войтанік звернувся до керівників навчальних закладів вжити заходів щодо їх вирішення.  
Заступник начальника управління Пенсійного фонду України в місті Ковелі та в Ковельському районі Світлана Киричук роз’яснила основні аспекти пенсійної реформи. Посадовець зазначила, що 11 жовтня 2017 року набув чинності Закон України №2148 - VІІІ від 3 жовтня «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій». Пенсія за віком у 60 років буде призначатися за наявності страхового стажу 25 років. Кожні 12 місяців вимога до розміру страхового стажу буде збільшуватись на 1 рік. І в 2028 році, аби отримати пенсію за віком, необхідно буде мати 35 років страхового стажу. Якщо в 60-річної особи не буде зазначеної тривалості страхового стажу, вона має право обрати – допрацювати необхідну кількість років або придбати необхідну тривалість страхового стажу для призначення пенсії у віці від 60 до 63 років.
Також Світлана Киричук за назначила, що право на пенсію за вислугу років мають тільки артисти, також відмітила на поновленні виплат пенсії працюючим пенсіонерам в повному обсязі.
Отримати більш детальну інформацію щодо нарахування пенсійних виплат, індивідуальних коефіцієнтів у розрахунковій формулі обчислення пенсії, тощо завжди можна у спеціалістів Ковельського відділу обслуговування громадян Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду. Окрім цього спеціалісти управління здійснюють прийом громадян щовівторка у Поворській сільській раді, щочетверга у Люблинецькій та щоп’ятниці у Голобській селищних радах.
Під час наради голова райдержадміністрації Віктор Козак акцентував увагу на питаннях децентралізації, співпраці сільськими головами задля вирішення проблемних питань функціонування та розвитку галузі освіти. Керівники ознайомились із основними вимогами, принципами, правилами, як і яким чином діятиме освітянська галузь району в майбутньому.  Також Віктор Теодосійович зупинився на проведенні кампанії відпочинку дітей влітку 2018 року, функціонуванні позаміського дитячого оздоровчого табору «Оберіг».
Начальник відділу освіти Ірина Ревейчук у своєму виступі окреслила перспективи розвитку освітньої галузі Ковельщини в умовах реалізації нового Закону України «Про освіту».
Під час роботи колегії розглядалися питання про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 26.10.20016р. «Про стан виконання та рівень знань учнів з іноземних мов у Любитівському освітньому окрузі», «Про роботу шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів у Люблинецькому освітньому окрузі», атестацію педагогічних працівників, проведення конкурсу «Учитель року – 2018» та інші.
По кожному з розглянутих питань прийнято конкретні рішення та поставлено відповідні завдання.
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація