Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
30 жовтня 2017 року
Чергову щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів Ковельської райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади сьогодні  провів голова райдержадміністрації  Віктор Козак.  Участь в нараді взяли голова районної ради Андрій Броїло та перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман.
Традиційно серед обговорюваних питань – про надзвичайні ситуації  в районі та заходи  з їх ліквідації. «Відтак, внаслідок сильного вітру   частково  без електропостачання залишись села Колодяжне і Любитів, де проводяться відповідні
ремонтні роботи; 28 жовтня  сталась пожежа в житловому будинку у с. Воля Любитівська, де в наслідок порушення правил експлуатації пічного опалення знищено частину підлоги, частково пошкоджені стіни  та стеля;  цього ж дня в селі Кухарі загорілась господарська споруда, вогонь знищив тонну соломи, попередня причина загорання – необережне поводження з вогнем», - проінформував Олександр Капець, начальник  Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області.
Доповідаючи про  формування переліку об’єктів, що можуть фінансуватися у 2018 році за 
рахунок обласного фонду регіонального  розвитку Юрій Пашинський, начальник  відділу економіки, інвестицій та розвитку інфраструктури управління регіонального розвитку райдержадміністрації повідомив, що відділом проведена відповідна  робота щодо опрацювання наявних проектів та готуються до подання в обласну державну адміністрацію, з метою фінансування обласного фонду регіонального розвитку,  три об’єкти дорожнього господарства.
З інформацією про готовність  галузі тваринництва в агроформуваннях району до зимово – стійлого  періоду учасників наради ознайомила Тетяна Шавлай, заступник начальника, начальник відділу агропромислового розвитку   управління  регіонального розвитку райдержадміністрації.
Зокрема, Тетяна Іванівна  повідомила, що в сільськогосподарських підприємствах району нараховується 7109 голів великої рогатої худоби, в точу числі  корів – 2638 гол.  Важливим чинником успішного утримання тварин в зимовий період є заготівля кормів і завезення їх на кормові двори. Станом на 27 жовтня  заготовлено  3,9 тис. тонн сіна, 2,7 тис. тонн сінажу, 7,9 тис. тонн соломи. Сільськогосподарські підприємства району завершують роботи по проведенню поточних ремонтів тваринницьких приміщеннях та силосних ям.
Як повідомив учасників наради керівник апарату райдержадміністрації Степан Топольський 26.10.2017 року  Центральна виборча комісія затвердила Постанову «Про Календарний 
план основних організаційних заходів з підготовки та проведення додаткових виборів депутатів сільської та селищних рад 24 грудня 2017 року». Відтак, на Волині додаткові вибори відбудуться  у Зимненській сільській та Голобській селищній об’єднаних територіальних громадах.  Постановою ЦВК №231 визначено  кількість одномандатних виборчих округів, що утворяться на території Радошинської сільської ради,  кількість депутатських мандатів в Голобській селищній раді. Згідно  з Календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення додаткових виборів виборчий процес розпочинається 4 листопада, з цього ж дня розпочне свою роботу Голобська селищна виборча комісія. Далі Степан Степанович ознайомив з основними організаційними заходами, які визначені  Календарним планом з підготовки та проведення додаткових виборів у Голобській селищній раді та щодо термінів їх виконання.
В свою чергу начальник Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України
Інна Самолюк розповіла про стан перерахунку виплати пенсій  у Ковельському районі  в рамках реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів  України щодо підвищення пенсій». Інна Петрівна повідомила, що перерахунок пенсій  було проведено  у два етапи, перший - у зв’язку з осучасненням заробітної плати, другий – зі зміною прожиткового мінімуму. Перераховано суцільним порядком усі пенсійні виплати, проте кожну індивідуально, за єдиними підходом.  Середній розмір підвищення  пенсій по Ковельському районі становить 337,12 грн., розмір якого коливається в діапазоні від 50 гривень до 5000 і більше. У додаткові  відомості на виплату пенсій у жовтні було включено 15345 одержувачів пенсійних виплат, розмір підвищення у яких більший за 140 гривень, пенсійні виплати менші за 140 грн., будуть виплачені пенсіонерам разом і з пенсією за листопад місяць.  Під час розгляду цього питання голова райдержадміністрації   наголосив на необхідності проведення широкої інформаційної кампанії серед пенсіонерів  та громадськості району в питаннях законодавчо встановлених норм нарахування пенсійних виплат.
В підсумку наради голова райдержадміністрації Віктор Козак  ознайомив присутніх із заходам суспільно – політичного спрямування, що відбуватимуться в районі поточного тижня, дав ряд доручень  керівникам відділів та управлінь райдержадміністрації,  зокрема щодо питань формування бюджету 2018 року та підготовки до Дня працівників сільського господарства та побажав усім вдалого, результативного робочого тижня.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації  

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація