Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
30 жовтня 2017 року
“Пам’ятай, Україно, Героїв своїх”

В неділю у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка, з ініціативи громадської організації “Члени родин загиблих в АТО “Надія”, відбувся вечір пам’яті “Пам’ятай, Україно, Героїв своїх” .
Вшанувати загиблих Героїв, які поклали своє життя за мир та цілісність України прийшло чимало волинян, сотні атовців та членів родин загиблих бійців.
Перед початком заходу у  Свято-Троїцькому кафедральному соборі священослужителі на чолі з митрополитом Луцьким та Волинським Михаїлом відправили панахиду за загиблими в АТО волинянами.
У фойє драмтеатру була відкрита виставка, де розмістили фото захисників України із Волині.
На початку вечора-реквієму присутні помолилися за кожного, кого не дочекалися додому, за кожного, хто своєю кров’ю освячує волю і незалежність нашого народу і нашої землі.
Після молитви зачитали імена усіх Героїв-волинян, які віддали своє життя, захищаючи Україну на сході нашої держави та вшанували хвилиною мовчання. Серед них: 16 жителів Ковельщини, це Роман Данилевич, Станіслав Максимчук, Андрій Омелянюк, Андрій Мостика, Павло Редькович, Олег Вишневський, Микола Яворський, Олег Остапенко, Олександр Артемук, Олександр Абрамчук, Олександр Ярмолюк, Олексій Тарасюк, Анатолій Шилік, Андрій Задорожний, Сергій Дем’яник, Володимир Киян.
Кожен з них міг прожити інше життя, багато з них не зустріли свою єдину, не народили дітей, не встигли втілити у життя мрії. Багато з них, більше не побачать, як ростуть їх діти, не поведуть доньок під вінець. Вони пожертвували своїм щастям заради щастя нащадків, щастя українців.
Під час виступу голова громадської організація “Члени родин загиблих в АТО «Надія» Любов Карабан  зазначила, що  за три роки війни Україна втратила 3645 воїнів, тобто три життя віддані кожного дня. 197 волинян загинули за Україну, наймолодшому волинянину було вісімнадцять років. Середній вік загиблих 33 роки. «Не будьте байдужими, бо ті молоді хлопці показали свою любов до України» - зазначила Любов Карабан.
Голова Ковельської міськрайонної громадської організації «Члени родин загиблих в АТО «Віра» Людмила Данилевич зазначила, що Україна сильна країна, українці сильна нація,  в Україні живуть сильні жінки. Ми свято віримо, що швидко прийде мир. Низько вклонилась всім, хто на Сході обороняв та обороняє нашу державу, матерям, які виховали відважних Героїв.
Концертну програму підготували гурт «Капелани» громадської організації «Військові капелани Волині», камерний оркестр «Кантабіле», народний артист України Василь Чепелюк, атовці, учні музичних шкіл.
Після урочистої частини присутні поклали квіти до фотостенду “Герої Небесної Сотні. Загинули за єдність України”. На Алеї почесних поховань у селі Гаразджа відбулося вшанування пам’яті загиблих патріотів.
 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
 політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація