Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
10 жовтня 2017 року
Діяльність щодо оперативного управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району належить до повноважень райдержадміністрації, що делеговані їй районною радою, координує виконання таких повноважень постійно діюча конкурсна комісія по визначенню переможця на  право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл,  селищ району.
Сьогодні, як і було анонсовано, відбулось чергове засідання вищевказаної комісії під керівництвом голови комісії, голови райдержадміністрації Віктора Козака,  за участі членів комісії – представників райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради та депутатського корпусу ради.
В порядку денному - розгляд клопотання управління регіонального розвитку
райдержадміністрації щодо вільних приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району за адресою м. Ковель, вул. Грушевського,14 та клопотання Колодяжненської сільської ради щодо надання в оренду робочих кабінетів №21 та №27 для працівників сільської ради.
За результатами вивчення та опрацювання вищевказаних клопотань  комісія вирішила:
1.Доручити  начальнику управління регіонального розвитку райдержадміністрації Білинській Л.І. укласти на неконкурентних засадах договір оренди з Колодяжненською сільською радою на робочі кабінети №21 (площею 13,2 м.кв.), №27 (площею 14,4 м.кв.) за адресою м. Ковель, вул. Грушевського,14  з10.10.2017 року на термін 1 рік.
Відповідно до пункт 3.5 Типового договору оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 11.12.2008 року №24/10 - утримання орендованого майна-прибирання, вивіз сміття, інше та сплата послуг тепло-водопостачання та водовідведення здійснюється Орендарем самостійно шляхом укладання договорів з відповідними службами. Оплата електроенергії проводиться згідно виставлених Орендодавцем рахунків за об’єм спожитої електроенергії, який визначається за наявністю електроприладів та їх потужністю- на підставі договору про відшкодування витрат за електричну енергію.
2. Оголосити конкурс на оренду гаражних приміщень: №3 площею 20,4 м.кв. за адресою м. овель, вул. Грушевського,14. Використання –під гараж, складські приміщення без
здійснення торгівлі. Стартова місячна орендна плата 163,8 грн.;№5 площею 20,3м.кв.за адресою м. Ковель, вул. Грушевського,14. Використання - під гараж, складські приміщення без здійснення торгівлі. Стартова місячна орендна плата 162,4 грн.; №8 площею 20,9 м.кв.за адресою м.Ковель, вул. Грушевського,14. Використання - під гараж, складські приміщення без здійснення торгівлі. Стартова місячна орендна плата 167,2 грн.
Комісія затвердила конкурсні пропозиції, умови конкурсу на вищезгадані приміщення та рекомендувала управлінню регіонального розвитку райдержадміністрації підготувати відповідне розпорядження голови райдержадміністрації щодо вищезгаданого  майна, яке може бути запропоноване для надання в оренду на конкурсних засадах та подати для публікації в громадсько-політичній газеті «Вісті Ковельщини» оголошення про проведення конкурсу на оренду цих приміщень.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація