Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
9 жовтня 2017 року
Традиційно, щопонеділка,  під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика відбувається  оперативна нарада з розгляду актуальних питань життєдіяльності області. Серед учасників сьогоднішньої наради - керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та її апарату, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в області, голови райдержадміністрацій, міські голови, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрацій. Від Ковельського району, за посередництвом відеозв’язку,  в роботі наради участь взяли: голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський,  керівники та працівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації.
Серед питань, що були запропоновані до розгляду -  підсумки виконання місцевих бюджетів
області станом на 1 жовтня 2017 року та завдання з наповнення бюджету. Так, за словами директора департаменту фінансів облдержадміністрації Ігоря Никитюка, до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло понад 2,4 млрд. грн. власних доходів, що становить 108 % до запланованого на 9 місяців поточного року. Це на 589,5 млн. грн. або на 32,4 % більше, ніж за відповідний період минулого року. Позитивна динаміка надходжень зберігається як в обласному, так і в усіх зведених бюджетах міст, районів і об’єднаних територіальних громад. В той же час, на 106,4 % забезпечено надходження до загального фонду обласного бюджету, понад план залучено 24,5 мільйонів гривень. Згідно рейтингу серед регіонів України за темпами росту фактичних надходжень ПДФО та плати за землю   Волинська  область у 2017 році стабільно займає відповідно 10-те та 6-те місця.
В свою чергу, перший заступник начальника головного управління ДФС у Волинській області Віталій Чуй повідомив, що за 9 місяців 2017 року до бюджетів усіх рівнів на території області зібрано більше 4 млрд. грн. платежів і це на 800 млн. грн. або на 25 % перевищує минулорічний показник. Збір до загального фонду Державного бюджету склав 1,8 млрд. грн., що дозволило забезпечити виконання доведеного для області індикативного показника на рівні майже 105,7 % із перевиконанням 94,8 млн. грн. Місцеві бюджети області поповнилися більше ніж на 2,2 млрд. грн. в частині платежів, що адмініструються органами ДФС, і це на 27 % або на 466 млн. грн. більше до відповідного періоду 2016 року.
За 9 місяців поточного року Волинська  область отримала 9,4 млрд. грн. державної субвенції, разом із тим, продовжується фінансування цільових програм на утримання автомобільних доріг, заходів агропромислового комплексу - повідомила заступник начальника головного управління Державної казначейської служби України в області Людмила Хвещук. За словами Людмили Петрівни, загальний залишок коштів, які надійшли до обласного бюджету за цільовими програмами станом на 1 жовтня 2017 року складає 388,8 млн. грн. з них 304 млн. грн.– невикористані субвенції, а 84 млн. грн. – цільові програми Державного бюджету. Найбільша ж частина неосвоєної субвенції належить медичній та освітній сферам. Щодо освоєння коштів з Державного фонду регіонального розвитку, за рахунок яких реалізовуватимуться проекти у 2017 році, то Людмила Петрівна зазначила: на початок жовтня усі місцеві бюджети передбачили необхідний обсяг співфінансування у розмірі 10%. Окрім того, в область надійшли кошти із резервного фонду Державного бюджету України, виділені для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на Ковельській філії ДП «Укрветсанзавод». 
В ході оперативної наради  були оприлюднені попередні пропозиції щодо змін у структурі департаменту інфраструктури і туризму облдержадміністрації. Реорганізація структури передбачає створення проекту департаменту, до складу якого увійде новоутворений структурний підрозділ – управління економіки та фінансів. Тепер, департамент складатиметься із управління транспорту та інфраструктури, управлінь економіки та капітального будівництва, а також сектору туризму. Як пояснив Володимир Гунчик, управління інфраструктури і транспорту відповідатиме за питання, пов’язані з перевезеннями. Поряд із вже існуючими структурами, створено і два нових управління на які покладено повну координацію роботи в частині економіки та фінансів та, фактично, створено власну, місцеву службу автомобільних доріг, що займатиметься ремонтом та обслуговуванням доріг. Означена інформація лише попередня, роботи над удосконаленням структури триватимуть і надалі. 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація