Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
7 жовтня 2017 року
Згідно наказу Головного територіального управління юстиції у Волинській області  від 22 вересня 2017 року №224/6 25 вересня 2017 року оголошено конкурс на зайняття  вакантних посад державної служби категорій "Б" і "В" головного територіального управління юстиції, в тому числі, на посади  у Ковельському міськрайонному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області.
Зазначена інфрмація розміщена на офіційних сайтах Головного територіального управління юстиції у Волинській області (http://www.justvolyn.gov.ua/kadr/vakans.shtml) та Національного агенства України з питань державної служби (Розділ "Вакансії державної служби", "Інформація про відкриті  вакансії  та результати конкурсів", "Волинська область", "м.Луцьк", у пошуці "оберіть державний орган" необхідно обрати Головне територіальне управління юстиції у Волинській області та натиснути кнопку "Обрати" і потім "Знайти").
Прийом документів для участі у конкурсі триває до 18 год. 00 хв. 11 жовтня 2017 року.
Документи для участі у конкурсі можна подавати особисто за адресою: м.Луцьк, вул. Володимирська, 1, каб.102  (відділ персоналу Головного територіального управління  юстиції у Волинській області) або  поштою (43001, м.Луцьк, вул. Володимирська,1).
Одночасно наголошуємо, що документи, надіслані поштою або подані особисто в останній день приймання документів, після закінчення робочого часу, не розглядаються.

Головне територіальне управління
юстиції у Волинській області
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація