Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 жовтня 2017 року
День відкритих дверей центру зайнятості для школярів
Більшість сучасної учнівської молоді обирають майбутню професію, захоплюючись або тільки зовнішньою стороною професії, або керуючись застарілими уявленнями про професії, обирають професію таку, як у товариша, чи повністю покладаються на думку батьків. В результаті отримують розчарування, не бажання навчатися далі, відсутність бажання працювати за фахом і, як наслідок, безробіття.
Одним з пріоритетних напрямів профорієнтаційної роботи служби зайнятості є проведення превентивної роботи серед учнівської молоді з питань підвищення мотивації до свідомого вибору професій, сприяння професійному самовизначенню молоді на основі усвідомлення особистих нахилів та можливостей, здібностей та інтересів.
Тому, з метою запобігання помилкового вибору майбутньої професії, а також з метою
підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці, 5 жовтня 2017 року Ковельський центр зайнятості гостинно відкрив свої двері учням 9 В класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №13- колегіум» міста Ковеля.
Зустріла гостей провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Людмила Волчук, яка поінформувала учнів про послуги служби зайнятості для школярів, можливість комп’ютерного тестування на вибір професії. 
Фахівцем був проведений профорієнтаційний урок під назвою «Професії майбутнього». Урок проходив з використанням пізнавальних профорієнтаційних матеріалів та психологічних тестів щодо вибору фаху. Всі гуртом  пригадали формулу вибору професії «хочу-можу-треба», а також те, що всі професії діляться на п’ять типів. Діти активно брали участь в профорієнтаційних іграх, вікторинах, а також ознайомились з професійним гороскопом та пройшли анкетування.
Фахівці центру зайнятості впевнені, що почута інформація буде корисною для дітей. Щирі посмішки дітей засвідчили вдало проведену та змістовну роботу.
Сподіваємось, що учні знайдуть себе в подальшому житті та стануть гідними громадянами нашого суспільства. Радісним є те, що після таких профорієнтаційних заходів у серцях дітей залишаться неповторні враження, розшириться їх кругозір, а головне, що вони збагатять свої знання про навколишній світ, «світ професій» і мають більше шансів зробити правильний вибір своєї професійної долі.
Попереду на них чекає складне, зі своїми турботами доросле життя,  з багатьма питаннями, що необхідно буде вирішувати самостійно.
А служба зайнятості прагне стати для дітей порадником та помічником в пошуках власного «місця під сонцем».
Школярі та класний керівник подякували за проведений захід, плідну співпрацю та висловили бажання в подальшому брати участь у заходах, які пов’язані з діяльністю служби зайнятості для школярів.

Ковельський міськрайонний
центр зайнятості  
 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація