Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 жовтня 2017 року
Голова райдержадміністрації Віктор Козак тримає на особистому контролі розвиток соціальних об’єктів

Актуальна проблема сьогодення – створення необхідних умов культурно-естетичного та духовного розвитку людського потенціалу. Питання забезпечення належного функціонування сільських закладів культури, надання культурних послуг мешканцям сіл є одним із пріоритетних завдань районної влади.
4 жовтня голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло побували з робочою поїздкою в Поворській об’єднаній громаді, де оглянули хід виконання будівельних робіт з реконструкції приміщення сільського будинку культури с.Поворськ, який фінансується за кошти державного фонду регіонального розвитку. Загальна кошторисна вартість будівництва складає близько 4 млн. грн.
Керівник виконавчої влади району вкотре пробував на даному об’єкті та провів робочу нараду за участю Поворського сільського голови Сергія Семенюка, керівника генеральної підрядної організації ТОВ «Луцьккомунбуд» Ігоря Швеця та працівників підрядної організації.
Посадовці оглянули об’єкт, обговорили обсяги виконаних робіт та заплановані першочергові завдання.  Наразі розроблено графік робіт на об’єкті, аж до введення його в експлуатацію. В рамках проекту передбачається: укріплення фундаменту та стін, заміну та утеплення шатрової покрівлі, заміну пічного опалення на більш економічне від мереж будівлі сільської ради, яка знаходиться поряд, влаштування підлоги, заміну вікон та дверей на енергозберігаючі, зовнішнє оздоблення будівлі, внутрішнє опорядження приміщень, влаштування системи водопостачання та водовідведення, електротехнічні рішення та інше. На даний час проводяться роботи по укріпленню стін та накриття даху.  
Реконструкція приміщення сільського будинку культури покращить розвиток села Поворськ та навколишніх сіл в галузі  культури та створить сприятливі умови для подальшого розвитку цієї галузі, запровадить новітні енергозберігаючі технології, створить комфортні умови  для сільських жителів. В Будинку культури будуть функціонувати окремі гуртки та надаватись індивідуальні послуги, також можна здавати приміщення в короткострокову та довгострокову оренду. Це дасть змогу  оперувати певними коштами для подальшого утримання приміщення в належному стані.  

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
 політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація