Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 жовтня 2017 року
Сьогодні голова райдержадміністрації Віктор Козак взяв участь у черговому засіданні Антикризового енергетичного штабу області, що відбувся під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Сергія Кошарука.  З числа запрошених  в районній студії відеозв’язку  учасниками засідання штабу були: начальник Ковельського територіального відділу реалізації ТОВ «Волиньгаз Збут» Тетяна Варич, начальник  філії  «Ковельський автодор» ДП «Волинський облавтодор» Роман Денисюк, начальник філії  «Ковельська ДЕД» ДП «Волинський облавтодор» Зіновій Лисюк, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Давидович, директор Територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації  Аркадій Степанюк, начальник відділу культури райдержадміністрації Тетяна Матяшук. 
Спектр питань запропонований для розгляду такий – про готовність господарств окремих
районів до  опалювального сезону 2017 – 2018 років, про готовність дорожнього господарства області до осінньо – зимового періоду, про стан розрахунків споживачів за спожиті енергоносії та нормативно – правові аспекти і проблематика обладнання власниками комерційних вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі інформації.
Про  готовності господарств Володимир – Волинського, Ковельського та Турійського   районів  до опалювального сезону  інформували голови адміністрацій. Зокрема, Віктор Теодосійович доповів учасникам  антикризового енергетичного штабу, що господарський комплекс та соціальна сфера Ковельського району  готові розпочати опалювальний сезон. 
Про готовність дорожнього господарства області до осінньо – зимового періоду інформував директор департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Іван Мирка.  Іван Іванович повідомив, що кінець  2017 та початок 2018 років   є перехідними в частині децентралізації, зокрема передачі доріг  місцевого значення від служби автомобільних доріг державним адміністраціям.  Загалом, дорожній комплекс області готується  на осінньо – зимового періоду, на сьогоднішній день  209 одиниць техніки  та 61 одиниця навісного обладнання підготовлені, тобто 88% техніки готові до  роботи в зимовий період. На сьогоднішній день заготовлено 40% від потрібної кількості піску, сіль є в наявності із запасів минулого сезону та ще отримано 33 вагони солі.  Проблемою є лише відсутність повного державного  фінансування. 
Традиційно в ході засідання директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук та комерційний директор  ПАТ «Волиньгаз» Андрій Карпомиз доповіли про стан розрахунків споживачів області за спожиті послуги та вжиті заходи щодо погашення в повному обсязі всіма категоріями споживачів заборгованості  за спожитий природний газ, а комерційний директор ПАТ «Волиньобленерго» Дмитро Іванов – щодо розрахунків  за спожиту електроенергію. Загалом, загальна картина щодо  якості  розрахунків за спожиті  енергоносії в області, за словами доповідачів, є позитивною, хоча є проблеми в окремих містах і районах.
Про нормативно – правові аспекти і проблематику обладнання власниками комерційних вузлів обліку природного газу (крім комерційних побутових вузлів обліку) засобами дистанційної передачі інформації (модемного зв’язку) доповідав директор комерційний ПАТ «Волиньгаз»  Андрій Карпомиз. Андрій  Іванович повідомив, що  власники комерційних вузлів обліку природного газу, крім комерційних, які використовуються в побуті  мають бути облаштувані засобами дистанційної передачі даних – власні комерційні вузли обліку. Загальна кількість вузлів обліку, які  потрібно облаштувати такими засобами дистанційної передачі інформації, річний обсяг  обліку природного газу, яких  становить від 100 тис. до 1млн. потрібно було  встановити до 27.05.2017 року, в області таких 9 споживачів, 2 встановили, щодо  7 -  написані гарантійні листи.  Загальна кількість вузлів обліку, що потрібно облаштувати і річних обсяг газу, яких становить  від 10 тис. до 100 тис.  – 131, тут питання залишається відкритим, адже ніхто не звертався, термін до 27 листопада. Загальна кість вузлів обліку, що  потрібно облаштувати і річних обсяг газу, яких становить  менше 10 тисяч -  738 штук і їх потрібно  встановити до 27.05.2018 року, тут зона ризику дуже мала, головне передбачити відповідні кошти у  місцевих бюджетах. Директор комерційний ПАТ «Волиньгаз»  Андрій Карпомиз наголосив на  серйозності даного питання та рекомендував усім відповідальним, за цей напрямок роботи, не зволікати з часом, серйозно включатись в роботу. 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація