Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 жовтня 2017 року
Пенсійну реформу прийнято!

Третього жовтня 2017 року Верховна рада прийняла  Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».
Законом передбачено:
- осучаснити розміри пенсій, призначених в минулі роки з урахуванням показника середньої заробітної плати за 2014, 2015, 2016 роки (3 764,40 грн.) та із застосуванням величини оцінки одного року страхового стажу у розмірі 1%;
- поновити виплати пенсії працюючим пенсіонерам в повному обсязі;
- зменшити величину оцінки одного року страхового стажу з 1,35 до 1,0;
- запровадити новий порядок виходу на пенсію залежно від наявного страхового стажу;
- змінити порядок визначення мінімального розміру пенсії;
- змінити порядок індексації та перерахунку пенсій;
- провести з 1 жовтня 2017 року перерахунок пенсій, надбавок, підвищень та інших виплат з урахування прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність у розмірі 1452 гр., (розмір прожиткового мінімуму збільшено від попередньо пропонованої суми на 79 гривень);
- запровадити єдині правила призначення пенсій;
- застосувати новий порядок визначення права на призначення пенсій, обчислення розміру та здійснення пенсійних виплат для окремих категорій громадян та інші заходи з удосконалення та реформування солідарної складової пенсійної системи.
Законом також запроваджується низка заходів у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування, стосовно збору та обліку єдиного внеску, соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань, на випадок безробіття, а також у сфері зайнятості населення.
В зв’язку з тим, що відомості на виплату пенсії за жовтень були сформовані та передані виплатним об’єктам ще до 1 жовтня, тому доплату пенсії  відповідно до прийнятого закону буде проведено додатковими відомостями.
Всі перерахунки будуть проведені Ковельським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України автоматизованим способом за документами пенсійних справ в найкоротші терміни.»

Ковельське об’єднане управління Пенсійного фонду України
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація