Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 жовтня 2017 року
Дроздні – географічний центр Волині
Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму. З метою пропаганди краєзнавства, туризму, здорового способу життя в усіх навчальних закладах Ковельського району було проведено відповідні заходи, під час яких школярі демонстрували свої вміння у подоланні умовних перешкод по мотузках (переправа та маятник), проходженні павутинки, брали участь в краєзнавчих вікторинах тощо.
Надовго запам’ятається День туризму, проведений у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дроздні. 28 вересня  2017 року у школу приїхав краєзнавець, член Національної спілки журналістів України, турист та ентузіаст лучанин Валентин Іванович Люпа. Він повідомив, що разом з викладачами географічного факультету Східноєвропейського національного університету вдалось визначили місцезнаходження географічного центру Волині, який виявився в урочищі Муравське поблизу села Дроздні Ковельського району за такими координатами: 51º 06' північної широти та  21º 52' східної довготи.
Школярі та педагоги негайно вирушили у дорогу на пошуки місця з вище зазначеними координатами. Йти довелося не довго, адже місце виявилось у полі біля дороги Воля – Любитівська – Дроздні, тобто не далеко від школи. Валентин Люпа, сілький голова Ніна Колочун, директор школи Сергій Лисюк, вчитель географії Марія Долінська та школярі на точному місці географічного центру Волині встановили тимчасовий знак. Дуже хвилююче і цікаво пройшов незвичайний похід. А ще в учасників заходу визріла ідея: в перспективі, при дорозі встановити символічний вказівник, аби туристи не обминали пам’ятне місце нашого краю.

Районний методичний кабінет
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація