Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 жовтня 2017 року
Робоча поїздка до Поворської громади…

З метою ознайомлення з життям громади, здобутками та проблемами  соціально-економічного та культурного розвитку сільської  території, голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло здійснили робочу поїздку до Поворської об’єднаної територіальної громади. Керівники ознайомилися з матеріально-технічною базою ЗОШ І-ІІІ ст. с. Поворськ та дошкільним навчальним закладом «Сонечко».
Під час зустрічі з директором школи Наталією Демчук було  обговорено питання поліпшення теплопостачання та енергозбереження навчального закладу за рахунок заміни вікон, де на сьогодні проходить підготовка до ремонтних робіт. Також Наталія Борисівна акцентувала увагу на створенні опорного освітнього закладу де буде передбачено і  безкоштовний Інтернет, і нові класи фізики, математики, хімії, біології, мультимедійний комплекс та інше. Створення опорних шкіл дає змогу сільським учням навчатися в належних умовах та здобувати якісну освіту. Цікавилися представники влади і роботою сільських бібліотек, зокрема, з творчими надбаннями села.
У дошкільному навчальному закладі очільники району ознайомилися з умовами, в яких перебувають маленькі відвідувачі та оглянули спальні кімнати, харчоблок, ігрові кімнати, актовий зал.
В ході робочої поїздки голова райдержадміністрації Віктор Козак та сільський голова обговорили актуальні та проблемні питання розвитку території.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація