Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
3 жовтня 2017 року
Чергова нарада з питань соціально-економічного розвитку області відбулась сьогодні  під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика. У Ковельській  студії відеозв'язкуїї учасниками були голова райдержадміністрації Віктор Козак, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман,  завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Іван Чуліпа, головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій та розвитку інфраструктури управління регіонального розвитку Жанна Лук’янова, керівники об’єднаних територіальних
громад, зокрема, Велицький сільський голова Віктор Ковальчук, Поворський – Сергій Семенюк, Колодяжненський – Віталій Кашик, Дубівський – Роман Троцюк та заступник Люблинецького селищного голови Юрій Поліщук. 
Так, про стан реалізації проектів регіонального розвитку за кошти Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році учасників наради поінформував заступник начальника – начальник планово-технічного відділу управління капітального будівництва облдержадміністрації Станіслав Наумчик. Відтак на 22 
інвестпроекти загалом було передбачено 148 млн. 683 тис. 287 грн. З них кошти державного фонду – 113 млн. 128 тис. 831 грн. та кошти співфінансування із місцевих бюджетів – 35 млн. 554 тис. 455 грн. На сьогодні в область надійшло 65 млн. 32 тис. 916 грн. коштів фонду.   Далі учасники наради опрацювали усі 22 інвестпроекти, обговорили їх стан реалізації та використання коштів.  Щодо Ковельського району, усі роботи по будівництву школи в с. Вербка виконуються в штатному режимі  та відповідно до фінансових надходжень, громада села та підрядна організація   мають бажання завершити  цей об’єкт до кінця цього року. Щодо утеплення приміщення школи в смт Голоби, то роботи по даному об’єкту виконуються, кошти засвоюються, а щодо стадіону  «Дружба», то  на рахунки надійшли усі кошти передбачені ДФРР, об’єкт завершений, корегується документація. 
В підсумку розгляду цього питання голова облдержадміністрації наголосив, що основними об’єктами, що маю реалізовуватись та фінансуватись з ДФРР у 2018 році є  в першу чергу незавершені об’єкти 2017 року, серед них   школа в с. Вербка та продовження проекту  - добудова цієї школи.
Щодо реалізації інвестиційних програм і проектів розвитку  у 2017 році, які  здійснюються з використанням видатків бюджету розвитку обласного бюджету та за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально – економічного розвитку окремих території. Як зазначила заступник начальника управління розвитку,  інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації Вероніка Бальбуза з державного бюджету  на соціально – економічний розвиток окремих територій на 250 об’єктів виділено 84 млн. 363 тис. грн., однак  було внесено зміни  і збільшено цю суму на 93 тис. грн. Станом на   29 вересня в область кошти надійшли у повному обсязі, за інформацією представників міст та районів на реєстраційні рахунки розпорядників надійшло 68 млн.  грн., з цих коштів виконано робіт на загальну суму 11 млн. 427 тис. грн. Тобто, це становить 16,8% від отриманих коштів на рахунки розпорядників. Всього зреалізовано 30 об’єктів,  за минулий тиждень 14 таких об’єктів, динаміка виконання робіт покращилась та темпи потрібно пришвидшувати.
Далі учасники наради опрацювати стан виконання робіт та освоєння коштів  по усіх   об’єктах в розрізі виборчих округів та районів. Щодо Ковельського району  по усіх заявлених об’єктах, зокрема у Дубівській та Велицькій ОТГ, роботи розпочаті, кошти освоюються. Загалом освоєння коштів по об’єктах соціально – економічного розвитку складає 20%, основною загальною  причиною такого низького рівня використання коштів є те, що пропозиції були подані на ті об’єкти, де були відсутні  проектно – кошторисні документації та не пройдені експертизи. 
Щодо освоєння коштів субвенції Державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад, то за словами начальника управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Миколи Томчука  усі  15 об’єднаних територіальних громад  області подали уточнені заявки, загалом надійшло 89  проектних заявок, протягом цього тижня було дооформлено 6  заявок, які подала Поворська ОТГ. З  50 млн. 123 тис. грн., які передбачені субвенцією в область надійшло 33 млн. 421 тис. грн. На сьогодні роботи розпочалися у 8 ОТГ на 21 об’єкті.
По завершенню відеоселекторної наради голова райдержадміністрації  Віктор Козак обговорив з представниками об’єднаних територіальних громад району ряд важливих питань сьогодення, серед них такі: щодо  участі ОТГ  в державній програмі  будівництва футбольних полів із штучним покриттям, щодо участь громад в процесі бюджетування 2018 року, подання пропозицій щодо ремонту доріг в населених пунктах району у 2018 році тощо.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація