Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 жовтня 2017 року
Вшанувалаи людей поважного віку

Першого календарного дня жовтня традиційно в Україні відзначається Міжнародний день людей похилого віку і день ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.
2 жовтня,  у приміщенні  стаціонарного відділення постійного проживання с. Облапи відбулися урочисті заходи, на які були запрошені представники районної влади та громадськості.
Зі словами вдячності від імені голови райдержадміністрації Віктора Козака до представників старшого покоління звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Давидович, які побажали всім присутнім здоров’я та довгих років життя та подарували солодощі до святкового столу.
Також перед підопічними виступили директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ковельської райдержадміністрації Аркадій Степанюк, голова районної ветеранської організації Валентина Січкар та завідувач стаціонарного відділення постійного проживання с. Облапи Надія Миронюк.
Під час поїздки Роман Ярославович оглянув приміщення відділення, сільську амбулаторію, поцікавився історією закладу та її проблемами, поспілкувався з мешканцями відділення. Робота стаціонарного відділення постійного проживання с. Облапи соціального захисту населення направлена на забезпечення належного соціально-побутового та медичного обслуговування, створення сприятливих, наближених до домашніх, умов проживання. Мешканці стаціонарного відділення, відповідно до встановлених норм, забезпечені житлом, одягом, взуттям, постільною білизною, м’яким і твердим інвентарем та столовим посудом. Підопічні забезпечені раціональним чотириразовим харчуванням, у тому числі дієтичним з урахуванням віку і стану здоров’я осіб. Відповідно до медичних висновків мешканці стаціонарного відділення стовідсотково забезпечені медикаментами та життєво необхідними  ліками.
Під час урочистих заходів учасники художньої самодіяльності Облапського будинку культури подарували мешканцям відділення святкову концертну програму.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація