Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 жовтня 2017 року
Доволі часто  в щоденній діяльності голови райдержадміністрації Віктора Козака  мають місце робочі поїздки в населенні пункти району з метою спільного опрацювання з лідерами територіальних громад актуальних та важливих питань соціально – економічного розвитку району.
Так, сьогодні,  плановий робочий візит Віктор Теодосійович здійснив в Поворську об’єднану
територіальну громаду,  зокрема у село Пісочне, де разом із завідувачем сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Іваном Чуліпою, Поворським сільським головою Сергієм Семенюком, директором місцевої загальноосвітньої школи Василем Музичуком, в. о. старости  с. Ситовичі Михайлом Никитюком та  с. Пісочне Володимиром Кізеєм говорили про реалізацію на території громади 
інвестиційних проектів, що фінансуються за кошти субвенції Державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Зокрема, предмет обговорення  - капітальний ремонт шатрової покрівлі та капітальний ремонт внутрішніх санвузлів  у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пісочне. Школі тридцять років, тому цілком зрозуміло, що дах протікає, чим руйнує стелю у класних кімнатах, а санвузли вже давно потребують капітальних ремонтних
робіт. Оглянувши приміщення школи зовні та побувавши у класних кімнатах, усім разом вдалось детально опрацювати проектну документацію, проаналізувати проведення усіх  видів ремонтно - монтажних робіт щодо капітального ремонту шатрової покрівлі та внутрішніх санвузлів, їх характер та черговість, а відтак спланувати подальші шляхи впровадження цих інвестпроектів.
В рамках робочого візиту Віктор Теодосійович  побував у котельні школи де проінспектував підготовку 
навчального закладу  до опалювального сезону 2017 - 2018 років, забезпечення твердим паливом, зокрема дровами та умови його зберігання. Загалом варто зазначити, що ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пісочне стовідсотково готова до нового опалювального періоду, відрадно, що дров тут завезено не на одну зиму, хоча процес заготівлі іще продовжується.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація