Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 жовтня 2017 року
Сьогодні, як кожен понеділок, під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика  відбулась щотижнева оперативна нарада в режимі відеоз’язку, з розгляду актуальних питань життєдіяльності області. Серед учасників наради - керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та її апарату, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в області. В районних, міських студіях відеоселекторного зв’язку -  голови райдержадміністрацій, міські голови, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрацій, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій. Від Ковельського району в роботі наради участь взяли голова райдержадміністрації Віктор Козак,  голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський,  начальник управління Держпродспоживслужби у Ковельському районів Микола Король, працівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації.
В ході  роботи  про результати діяльності виробничого об’єднання «Волиньвугілля» за дев’ять місяців 2017 року і перспективи до кінця поточного року, завдання об’єднання на 2018 рік  учасників наради інформував  Олександр Зорін, в. о. генерального директора виробничого об’єднання «Волиньвугілля». В свою чергу Петро Стефаняк, директор державного підприємства «Чортківський комбінат хлібопродуктів» Державного агентства резерву України розповів про ситуацію на державному підприємстві «Луцький комбінат хлібопродуктів № 2. В підсумку розгляду цих питань голова облдержадміністрації  озвучив низку  рекомендацій керівникам вищевказаних підприємств в планах їх подальшої діяльності. 
Потому, про ситуацію з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в  м. Ковелі, викликаною діяльністю Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод» інформував  Богдан Лозинський, начальник  Головного управління Держпродспоживслужби в області. Як зазначив Богдан Васильович, протягом останніх двох місяців виготовлено близько  15 тонн кісткового та м’ясокісткового борошна,  реалізація якого дала можливість виплатити заробітну плату працівникам за липень поточного року. На сьогоднішній день  завершено роботи по капітальному ремонту двох залізобетонних резервуарів для ізоляції відходів, роботи по двох наступних резервуарах будуть завершені протягом сьогоднішнього дня. В планах до 10 жовтня завершити капітальний ремонт усіх семи резервуарів. Окрім того,  було укладено договори і направлено у відповідні служби з метою проведення лабораторних досліджень та   ветеринарно – санітарних заходів на підприємтсві. Голова облдержадміністрації   підсумовуючи подану інформацію наголосив на координації роботи усіх відповідних  служб міської ради,  Держпродспоживслужби, відповідних підрозділів облдержадміністрації з метою ефективного завершення проекту,  ліквідації  наслідків надзвичайної ситуації в  м. Ковелі, що викликана в наслідок  діяльності Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод» і у встановленому чинним законодавством порядку -  ліквідації цього підприємства.
Про основні засади формування податкової політики на 2018 рік доповідала  Світлана Савчук, начальник головного управління ДФС в області.  Світлана Павлівна зосередила увагу учасників наради на тому, що відповідно до основних напрямків бюджетної політики на 2018-2020 роки  пріоритетними завданнями податкової політики Уряду на 2018 рік є забезпечення  стабільності податкової системи, підвищення ефективності та полегшення податкового адміністрування. Таким чином істотних змін в  адмініструванні платежів, запровадженні нових податків і зборів, що діятимуть у 2018 році не планується. Зокрема, проект Закону України «Про державний бюджет на 2018 рік» не передбачає змін до Податкового кодексу України. Разом з тим, діючим законодавством з 1 січня  2018 запроваджуються зміни у структурі доходів місцевих бюджетів це стосується зарахування п’ятивідсоткової  рентної плати за користування надрами. На основі діючого законодавства, з урахуванням  економічних та соціальних стандартів, що відображені у бюджетній резолюції Головним управлінням ДФС області здійснено попередній  прогноз  доходів місцевих бюджетів на 2018 рік,  відтак  доходи місцевих бюджетів в частині платежів, що адмініструються в ДФС становитимуть 3,2 млрд. грн., що на   9,7% надходжень більше від очікуваних  у поточному  році.
Основним джерелом доходів місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб, прогнозований приріст єдиного податку, що обумовлено такими факторами: зарахування стовідсоткового єдиного податку з сільськогосподарських  товаровиробників до місцевих бюджетів, збільшення абсолютних ставок платників І та ІІ групи, економічними чинниками та покращення системи адміністрування, також передбачено на 2018 рік підвищення ставок акцизного податку тощо. 
В підсумку робочої зустірі Володимир Гунчик наголосив: «Я закликаю районні державні адміністрації,  органи місцевого самоврядування, підрозділи облдержадміністрації, представників центральних органів виконавчої влади активно працювати  з Державною фіскальною службою в частині  спільних  зусиль,  пов’язаних з  формуванням  місцевих бюджетів на  2018 року. Процес бюджетоутворення 2018 року  проходить,  ми маємо чітко розуміти, що  детальний аналіз, контроль, робота з міністерствами та відомствами дозволяє нам активно провести підготовку  до прийняття усіх видів бюджетів Волинської області».
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація