Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 жовтня 2017 року
Урочиста зустріч керівництва району з ветеранами війни та праці..

З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів 1 жовтня в Україні відзначають Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.
2 жовтня, в приміщенні центральної районної бібліотеки, відбулася урочиста зустріч керівництва району з ветеранами війни та  праці.
Зі святом присутніх привітав голова райдержадміністрації Віктор Козак, зазначивши, що цей день є особливим, адже кожна людина, кожен громадянин має пам’ятати про свою історію, вшановувати і надавати підтримку людям похилого віку, ветеранам, пенсіонерам, бо вони найбільше потребують нашої допомоги, нашої уваги.
«Наша районна організація ветеранів послідовно і всебічно захищає права та інтереси ветеранів війни, праці, військової служби та інших громадян похилого віку, вносить неоціненний внесок у патріотичне виховання молодого покоління громадян.» - сказав Віктор Теодосійович.  
До учасників урочистостей також звернулися голова районної ради Андрій Броїло, голова Ковельської філії «Союзу Українок» Олена Місюра, голова районної організації ветеранів України Валентина Січкар, які побажали всім присутнім здоров’я, довголіття і мирного неба над головою. Ветеран праці Галина Халепа підготували віршовані рядки.
Найактивнішим у суспільно-громадському житті ветеранам голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло вручили Почесні грамоти райдержадміністрації і районної ради та квіти.
Усіх присутніх привітали українськими душевними піснями аматори сцени.
Далі ветерани вирушили на традиційний святковий обід.

     Довідково.

Сьогодні в Ковельському районі  мешкають 1771 ветеранів війни, з них інвалідів війни - 81 особа, УБД – 552 особи, учасників війни – 892 особи, 246 осіб - член сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни, ветеранів праці – 3141 особа.
До Дня Перемоги 1661 ветерану війни виплачено разову грошову допомогу на суму 1416,0 тис.грн.
Згідно  Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" ветерани війни користуються знижкою плати за житлово-комунальні  послуги в межах  норм споживання передбачених  чинним  законодавством (щомісячно) та пільгами на придбання твердого палива та скрапленого газу, мають право на безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням.
Нарахована компенсація на тверде паливо 182 ветеранам та скраплений газ 64 ветеранам на суму 268,9 тис.грн.
На черзі на забезпечення санаторно-курортного путівкою перебуває 39 ветеранів війни. Протягом цього року путівками було забезпечено 34 ветерани війни, з них 23 путівки отримано з Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  та 11  путівок закуплено за кошти, які виділені управлінню на закупівлю послуг (путівок) із санаторно-курортного лікування у санаторно-курортних закладах.
4 інвалідам війни виплачено компенсацію за невикористану путівку на суму 1,8 тис.грн.
Ветеранам війни забезпечено виплату компенсації на бензин, технічне або транспортне обслуговування автомобілів, які вони мають в користуванні  або перебувають на черзі на отримання через органи соціального захисту.
13 особам виплачено допомогу на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни на суму 20,3 тис.грн.
Програмою соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 роки, затвердженою рішенням районної ради від 28 листопада 2014 року № 39/14 та розпорядженням голови райдержадміністрації до Дня людей похилого віку та Дня ветерана виділено кошти в сумі 500,00 грн.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація