Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 жовтня 2017 року
Голова райдержадміністрації Віктор Козак провів оперативну нараду
 
2 жовтня голова райдержадміністрації Віктор Козак  провів щотижневу оперативну нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяли участь голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський.
Про нагальні проблеми і завдання з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації, виконання доручень, даних на оперативних нарадах та здійснену роботу відзвітували керівники управлінь та служб району.
Начальник Ковельського МРВ УДСНС України у Волинській області Олександр Капець доповів про надзвичайні ситуації в районі та заходи з їх ліквідації. Голова райдержадміністрації Віктор Козак цікавився питанням щодо технічного стану пожежних автомобілів в Ковельському районі.
Начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариса Білинська проінформувала про подання розпорядниками коштів районного бюджету проектів діючих місцевих програм на 2018 рік та наступні роки. Посадовець відмітила, що в районі діє 24 програми. В 2017 році закінчується 7  програм, які потрібно розпорядникам коштів продовжити термін дії в разі доцільності і при наявності фінансового забезпечення, узгодивши з управліннями регіонального розвитку та фінансів райдержадміністрації.
Про ситуацію з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в м. Ковелі, викликаної діяльністю Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод» доповів начальник управління Держпродспоживслужби у Ковельському районі Микола Король. Микола Петрович зауважив, що станом на 1 жовтня 2017 року проводиться підготовка бетонних споруд для захоронення відходів, дві споруди готові повністю, на протязі дня планують завершити підготовку іще 2-х споруд, підготовки решти трьох споруд планують завершити на протязі 3-4-х днів. Теж на сьогодні проводяться роботи по підготовці під’їзних доріг.
Також посадовець зупинився на епізоотичній ситуації в районі та області, зазначивши, що згідно згоди між Міністерством аграрної політики та Міністерством сільського господарства і розвитку села Республіки Польща «Щодо виконання програми боротьби зі сказом» в жовтні місяці 2017 року  на території району проводиться осіння компанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Імунізація проводиться шляхом розкидання вакцини у вигляді брикетів -приманок з літаків АН-2 на сільськогосподарських угіддях, лісах, чагарниках та болотах. Вакцина, яка використовується для імунізації, безпечна для інших тварин та людей.
"Ковельське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області звертається з проханням до жителів району: якщо знайшли брикети-приманку, не брати його до рук, нехай він залишається на своєму місці. Батьки та педагоги, повинні попередити про це дітей" - зазначив Микола Король.
Під час наради також були розглянуті питання щодо підготовки до початку опалювального сезону, прийняття законопроекту про пенсійну реформу, пілотного проекту соціального захисту населення райдержадміністрації, основних напрямків роботи відділу внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації, сектору у справах молоді та спорту та інші. По завершенню оперативної наради голова райдержадміністрації Віктор Козак проінформував  про заплановані заходи  на поточний тиждень, закликав усіх до активної участі в них.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.  
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація