Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
30 вересня 2017 року
Шановні вчителі, працівники навчальних закладів, ветерани освітянської ниви Ковельщини! Щиро  вітаємо  Вас із   професійним святом — Днем працівника освіти!
Для кожної людини, незалежно від її професійної діяльності, це свято є особливим, незабутнім. У пам'яті одразу ж виникає образ улюбленого вчителя, який був порадником, другом, вихователем, взірцем. Він наполегливо і лагідно вів нас дорогою знань, виховував почуття гідності, доброти, поваги, любові.
Так символічно, що День працівника освіти ми святкуємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і Ви, наші дорогі, даєте нам неоцінені скарби людських якостей, які є такими важливими у житті.
Саме Ви невтомно і наполегливо плекаєте  майбутнє нашої країни —молоде покоління свідомих, талановитих громадян. Ви несете людям добро, Вам вірять, до Вашої думки прислухаються, у Вас вчаться. Завдяки Вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.
Щира вдячність Вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.
Велика подяка та шана ветеранам педагогічної праці. Ваш внесок у розбудову освітньої галузі Ковельщини неоціненний, адже Ви залиши нам фундамент для майбутніх звершень.
Нехай Ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щедрої любові до вихованців та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Учителем!
Зичимо  всім миру і злагоди, успіхів у Вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії,  людської поваги, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Нехай підґрунтям щасливого життя  будуть міцне здоров’я, особисте щастя, терпіння і мудрість, натхненна думка та щирі почуття. 
                                    Щедрої долі і Божого благословення усім Вам!


З повагою,
Віктор Козак, голова районної державної адміністрації
Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація