Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
Шановні волиняни!

У Волинській область виникла складна ситуація щодо розрахунків населення за спожитий природний газ. Станом на 14 вересня 2017 року заборгованість населення складає 247 млн. грн., більше 50% споживачів мають борг за використаний природний газ.

Несплата рахунків за природний газ ставить під загрозу вчасний початок та безаварійний перебіг опалювального сезону в області, адже багатомільйонна заборгованість є перешкодою у здійсненні комплексу заходів з підготовки газових мереж до сталого функціонування в осінньо-зимовий період.

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» вже відмовлялася виділяти обсяги газу через борги споживачів. Тому, чи користуватимуться волиняни блакитним паливом, залежить від своєчасних розрахунків споживачів.

Щоб не накопичувати боргів і не бути відключеним від газопостачання, радимо своєчасно звертатися за отриманням державної допомоги – субсидії, використовувати сучасне газове обладнання, контролювати витрати палива та провести заходи з енергоефективності житлових будинків.

Сподіваємось на Ваше розуміння та громадську свідомість для підтримки енергонезалежностя нашої держави.

Обласний антикризовий енергетичний штаб

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація